Jak zacházet s mocí

Jak zacházet s mocí - Stefan Kiechle | Dcparkrx.org

... na věku ani na vzdělání, ale spíše na vkusu, dis ... Jak zacházet s mocí - Stefan Kiechle | Databáze knih ... ... Jak správně zacházet s automatickou převodovkou . Autor Zpráva; VDC. Předseda klubu. Registrován: sob črc 25, 2009 10:00 pm Příspěvky: 32928 Bydliště: Guldenerova 26, Plzeň Jak správně zacházet s automatickou převodovkou. Mám první automatickou převodovku v životě a chci se k ní chovat tak, jak je to správně. A ... Jak zacházet s mocí Kiechle Stefan. Provinciál ně ... 19. 5. v 9:00, Jak dobří lidři zacházejí s mocí! - YouTube ... .. Jak zacházet s mocí Kiechle Stefan. Provinciál německých jezuitů předkládá zamyšlení nad tím, co je to moc a jak s ní zacházet etickým způsobem. Postupuje systematicky podle Duchovních cvičení sv. Ignáce z Loyoly. Všímá si dobrých i špatných vlastností moci a vede čtenáře k tomu, aby moci užíval pro dobro. O správném zacházení s ledničkou toho ví každý dost. Přesto jen málokdo se těmito znalostmi řídí. V letních měsících otevíráme její dvířka častěji než v kterémkoli jiném ročním období, a proto jistě neuškodí zopakovat si základní pravidla. Jak s mrzoutem zacházet. Muži dokáží změnit své rozpoložení jen pokud jsou na to připraveni. Jestliže narážíte na odpor, couvněte. Zkuste to za chvíli. Začne-li se muž chovat nepřístupně a agresivně, raději pečujte sama o sebe. Nenechte se ubít mužovou náladovostí. Jak zacházet s králíkem 1. Umyjte si ruce. ... S trochou cviku budete moci svého králíka postupně chovat déle a déle. Měli byste mít po ruce také ručník, do kterého králíka zabalíte, když bude ve stresu, aby se mohl zklidnit. Budete ho moci pochovat a přesunout do boudičky zabaleného v ručníku, takže vás nepoškrábe ... Jak zacházet s pocity moci a bezmoci v pedagogické praxi. Na semináři budou účastníci seznámeni s fenoménem moci. Seznámí se se specifiky moci a s riziky jejího zneužívání v pedagogické profesi. Prakticky si vyzkouší pracovat s mocí ve prospěch výchovy a vzdělávání. Seznámí se s riziky zneužívání moci a chybného ... Marie Terezie se učí, jak zacházet s nabytou mocí, a zároveň poznává, a to velmi bolestně, dopady svého postavení na svůj osobní život. Prohrává válku o habsburské dědictví a prohraná se zdá i bitva o osud jejího manželství s Františkem Štěpánem… Zjišťovat informace na internetu může být pro člověka, který neumí zacházet s počítačem, problematické. U nás však je poměrně rozsáhlá sít internetových kaváren, ve kterých vám personál ochotně poradí, jak se k požadovaným údajům dostat. Také v okresních a někde i místních knihovnách umožní ... Jak zacházet s datovou zprávou Datová zpráva (DZ) dodaná do datové schránky (DS) je v informa čním systému datových schránek (ISDS) uchovávána 90 dn ů od dne doru čení. V případ ě pot řeby uchovat DZ více než 90 dní je nutné uložit ji n a vhodné úložišt ě dat (pevný disk, záloha na cd/dvd apod.). Uložení DZ...

INFORMACE

AUTOR
Stefan Kiechle
DIMENZE
4,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak zacházet s mocí.pdf

POPIS

Provinciál německých jezuitů předkládá zamyšlení nad tím, co je to moc a jak s ní zacházet etickým způsobem. Postupuje systematicky podle Duchovních cvičení sv. Ignáce z Loyoly. Všímá si dobrých i špatných vlastností moci a vede čtenáře k tomu, aby moci užíval pro dobro. Ukazuje také to, jak s mocí zacházel Ježíš Kristus. V závěru uvádí 12 stručných zásad, které nám pomůžou se s mocí vyrovnávat a zlepšit způsob, jakým s ní zacházíme.

Chcete si přečíst knihu?Jak zacházet s mocí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stefan Kiechle. Číst Jak zacházet s mocí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY