Stíny minulosti

Stíny minulosti - Jiří Slavíček | Dcparkrx.org

...l, možná dobře, že si ho vybral on, kdyby si ho vybral Van Damme, tak bych ... "Pomalé sípy" Stíny minulosti (TV Episode 1993) - IMDb ... ... Kniha Stíny minulosti Přidat komentář. petraj30. 11 07.08.2019. Kniha se mi moc líbila. ... Read Stíny minulosti from the story Life in the forest by makena16 (nightwriter) with 5,778 reads. zbojníci, láska, povinnost. Lucy došla do Sophiina oblíbenéh... „Stíny minulosti" plynule navazují dalším příběhem, nic však nevysvětlují, předpokládají znalost světa, historie, postav i fungování schopností. Tentokrát kdosi (nebo cosi?) usiluje o život vrchních představitelů měs ... "Pomalé sípy" Stíny minulosti (TV Episode 1993) - IMDb ... . Tentokrát kdosi (nebo cosi?) usiluje o život vrchních představitelů města a rozvrat Elendelu, proto Wax Ladrian musí odložit přípravy na svatbu a zahryznout se do ... Stíny minulosti Fandové akčních filmů již zřejmě vědí, na co se připravit, a vy ostatní - nemějte přehnané nároky a užijete si 90 minut klasické smršti pěstních soubojů, kopů, chvatů, převlečených agentů a zákeřných nepřátel na každém rohu, které všechny do jednoho zlikviduje náš statečný ... Koupit Koupit eknihu. Antologie ukrajinských sci-fi povídek : Hlavním zdrojem inspirace moderních ukrajinských autorů sci-fi, zastoupených v tomto povídkovém výboru, není rozvinutá technika nebo lety ke vzdáleným planetám, ale člověk a jeho vnitřní svět a dosud neprobádané a neodhalené možnosti lidského mozku. "Pomalé sípy" Stíny minulosti (TV Episode 1993) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more. > Stíny minulosti-16% sleva. Kniha: Stíny minulosti Autor: Zuzana Franckov á. Náhlá smrt otce jakoby otevřela bájnou Pandořinu skříňku a vypustila na svět samé problémy a trápení. ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Slavíček
DIMENZE
6,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Stíny minulosti.pdf

POPIS

Po hodině výslechu major Jiří Dvořák Slávu Čermáka propustil. Do psacího stroje zasunul list papíru se dvěma kopiemi a pustil se do zprávy: Krajská správa SNB Praha, I/a odbor, vnitřní oddělení 3 Tajné! 20. července 1977, Praha Hlášení kontrarozvědného odboru Krajské správy SNB Praha o kontaktu sledovaného rakouského státního příslušníka Josefa Milera, zaměstnance Austrian Airlines. ÚŘEDNÍ ZÁZNAM: Dne 20. 7. 1977 předvolán Slavomír Čermák zaměstnanec Správy služeb diplomatickému sboru k vysvětlení o kontaktu s rakouským státním příslušníkem Josefem Milerem. Jedná se už o čtvrtou návštěvu jmenovaného na území ČSSR. Podle hlášení agenta StB s krycím názvem „Diplomat“ získává tento materiály ekonomického charakteru společně s ideologickou činností. Zajišťuje distribuci exilových tiskovin na území České republiky. Bylo prokázáno, že pašuje knihy exilového vydavatelství Index a Svědectví. Snaží se navázat styky ke kolportaci těchto tiskovin zejména mezi mládeží. Zatím nelze plně prokázat, že kontakt předvolaného byl pouze náhodný, a proto se doporučuje jeho sledování. Případné jeho zapojení do činnosti buněk provánějících distribuci nepovolených a kompromitujících tiskovin. Opatření: K informaci vedení správy a analyticko-evidenčního odboru MV. Celková situace je nadále sledována Mjr. Dvořák Jiří Major vytáhl spis z psacího stroje, aby tam připojil svůj podpis. Bylo nutné originál a jednu kopii poslat služební poštou. Ta administrativa je stále složitější, pomyslel si a podíval se na hodinky. Měl zpoždění. Už měl být půl hodinu v Konviktu u dobrého piva a kolegů z ostatních oddělení. S tím Čermákem se to trochu zaseklo.

Chcete si přečíst knihu?Stíny minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Slavíček. Číst Stíny minulosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY