Lincolnův mýtus

Lincolnův mýtus - Steve Berry | Dcparkrx.org

...dyž se ten dokument ocitl v nesprávných rukách? Září 1861 ... Kniha Lincolnův mýtus - Steve Berry | knizniklub.cz ... . Není všechno takové, jakým se jeví. Tento záhadný vzkaz a Lincolnův mýtus (Steve Berry) Steve Berry, nejproslulejší ze všech nástupců Dana Browna, se vrací ve skvělé formě. Po Jeffersonově šifře opět dělá radost především americkému publiku, protože výchozí zápletka jde hlouběji do dějin Spojených států (jak je z názvu patrno.) Co když prezident Lincoln podepsal dokument, který ohrožuj ... Cotton Malone: Lincolnův mýtus - Steve Berry | Databáze knih ... .) Co když prezident Lincoln podepsal dokument, který ohrožuje současnou podobu Spojených států? A co když se ten dokument ocitl v nesprávných rukách? Září 1861. Není všechno takové, jakým se jeví. Tento záhadný vzkaz a k němu připojené tajemství… Lincolnův mýtus. Co když prezident Lincoln podepsal dokument, který ohrožuje současnou podobu Spojených států? A co když se ten dokument ocitl v nesprávných rukách? Září 1861. Není všechno takové, jakým se jeví. Tento záhadný vzkaz a k němu připojené tajemství putovaly od jednoho amerického prezidenta k druhému, až ... Lincolnův mýtus. Kdo napsal knihu Lincolnův mýtus? Autorem je Steve Berry. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Steve Berry
DIMENZE
7,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Lincolnův mýtus.pdf

POPIS

Co když prezident Lincoln podepsal dokument, který ohrožuje současnou podobu Spojených států? A co když se ten dokument ocitl v nesprávných rukách? Září 1861. Není všechno takové, jakým se jeví. Tento záhadný vzkaz a k němu připojené tajemství putovaly od jednoho amerického prezidenta k druhému, až skončily v rukou Abrahama Lincolna. Na pozadí krvavých střetů občanské války se musí Lincoln rozhodnout, jak s třaskavou informací naložit: má zachránit tisíce amerických životů, anebo zabránit tomu, aby se mladý národ nenávratně rozpadl na kusy? Současnost. Vyšetřování dávných událostí z časů občanské války rozpoutá politickou bitvu mezi Bílým domem a vlivným utažským senátorem. Může s tím nějak souviset únos operativce amerického ministerstva spravedlnosti v Dánsku? Onen muž padl do rukou nebezpečného fanatika, který je posedlý božskou vizí, že právě on má uvést v život slova velkého mormonského proroka... Za daných okolností nezbývá šéfce zpravodajské služby nic jiného, než sáhnout po telefonu a zavolat svému bývalému agentovi do Kodaně. Cotton Malone se znovu vydává na životu nebezpečnou misi, nad níž se vznáší stín dávného Lincolnova tajemství. Přestává být jasné, kdo je přítel a kdo nepřítel. Jisté je jediné: že v sázce je osud Spojených států amerických.

Chcete si přečíst knihu?Lincolnův mýtus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Berry. Číst Lincolnův mýtus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY