Poslední teutonská lest: Pravda o Štěchovickém pokladu

Poslední teutonská lest: Pravda o Štěchovickém pokladu - Václav Junek | Dcparkrx.org

...zprávy. ... služby i další bezpečnostní složky, což se nakonec podařilo ... Junek Václav: Poslední teutonská lest - Pravda o ... ... . A v neposlední řadě to, že vše kolem tohoto ... Poslední teutonská lest - Pravda o štěchovickém pokladu. Václav Junek. Externí sklad. Více » ... Propast času ukrývá dosud mnoho nevyřešených otázek, o kterých nevíme, zda na ně někdy naleznou historikové odpověď. Při nedostatku písemných a archeologických materiálů, které marně hledáme, nejsou stále některá bílá místa naší historie objasněna. Viac o knihe Poslední teutonská lest (Václav Junek) Každý slyšel o Ště ... Kniha Poslední teutonská lest - Pravda o štěchovickém ... ... . Viac o knihe Poslední teutonská lest (Václav Junek) Každý slyšel o Štěchovickém pokladu alespoň jednou za život. Vždyť média vyprávěním o jeho hledání alespoň jednou ročně zaplňují zprávy. Jak to ale je s tímto pokladem neznámé hodnoty ve skutečnosti? Jaký je příběh jejího hledání a samozřejmě jeho uložení? Poslední teutonská lest - Pravda o štěchovickém pokladu. Václav Junek. Externí sklad. Více » ... Poslední teutonská lest - Pravda o štěchovickém pokladu. Každý slyšel o Štěchovickém pokladu alespoň jednou za život. Vždyť média vyprávěním o ... Kód: 0249776 Autor: Junek Václav EAN: 9788073763756 ... Dostupnost: Poslední kusy. ks. Cena s DPH: 208,- K ... Poslední teutonská lest - Pravda o štěchovickém pokladu Každý slyšel o Štěchovickém pokladu alespoň jednou za život. Vždyť média vyprávěním o ... Junek Václav: Poslední teutonská lest - Pravda o štěchovickém pokladu Junek Václav: Pravda o první republice Junek Václav: Protektoři - Čtyři portréty z let 1939-1945 Junek Václav: Rekviem za tři krále - Polední dny a hodiny Václava IV., Rudolfa II. a Ferd Junek Václav: Toulky Bojiště severních Čech Poslední teutonská lest (Pravda o štěchovickém pokladu) Václav Junek • Olympia, 2015 . Posíláme do pěti dn í. Každý slyšel o Štěchovickém pokladu alespoň jednou za život. Vždyť média vyprávěním o jeho hledání alespoň jednou ročně zaplňují zprávy. ... 1 152 produktů v kategorii Nejlevnější astrologie, esoterika, záhady. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! Poslední teutonská lest - Pravda o štěchovickém pokladu Olympia 3,95 ......

INFORMACE

AUTOR
Václav Junek
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední teutonská lest: Pravda o Štěchovickém pokladu.pdf

POPIS

Každý slyšel o Štěchovickém pokladu alespoň jednou za život. Vždyť média vyprávěním o jeho hledání alespoň jednou ročně zaplňují zprávy. Jak to ale je s tímto pokladem neznámé hodnoty ve skutečnosti? Jaký je příběh jejího hledání a samozřejmě jeho uložení? Co se vlastně odehrávalo v letech těsně po druhé světové válce, kdy britsko-americko-francouzská mise vyzvedla tzv. „Frankův archiv“, který tak v podstatě ukradla Československé vládě? Václav Junek se ve své knize snaží dokázat prostřednictvím důkazů a pomocí logické hypotézy, že tzv. Štěchovický poklad byl jednou z posledních lstí nacistických pohlavárů, stejně jako třeba Alpská pevnost. Že Frankův archiv byl pouze vějičkou, na kterou se měly chytit zpravodajské služby i další bezpečnostní složky, což se nakonec podařilo. A v neposlední řadě to, že vše kolem tohoto pokladu bylo a je zahaleno množstvím nejasností a bílých míst, na něž je třeba hledat odpovědi. Autor však své hypotézy nepředává jako jednoznačný fakt, ale jako cestu k vlastnímu čtenářovu názoru.

Chcete si přečíst knihu?Poslední teutonská lest: Pravda o Štěchovickém pokladu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Junek. Číst Poslední teutonská lest: Pravda o Štěchovickém pokladu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY