Severně od šedesáté páté

Severně od šedesáté páté - Zdeněk Hanka | Dcparkrx.org

...záni sami na sebe, ale náhle stojí proti sobě ... Severně od šedesáté páté | Zdeněk Hanka ... . Proč se člověk tak snadno stává obětí zla... dostupnost neznámá. 199 Kč 179 Kč. Dva přátelé jsou odkázáni sami na sebe, ale náhle stojí proti sobě. Proč se člověk tak snadno stává... Hodnocení uživatelů Samozrejme, uveriteľné a reálne to je. A knihe sa nedá uprieť, že sa dá prečítať na jeden záťah. Až na niektoré pasáže je pútavá a posadená do úžasného prostredia. Na záver sú pridané ešte fotky z autorovho a ... Severně od šedesáté páté Nakladatelství Triton s.r.o. ... . Na záver sú pridané ešte fotky z autorovho archívu, ale ak Na sever od šedesáté páté čítate na staršom Kindle, moc si ich neužijete. Kniha Severně od šedesáté páté nabízí poměrně krátký příběh, který se sice rozjíždí docela pomalu, zato v závěru udeří o to větší silou. Mohlo by se zdát, že Zdeněk Hanka vypráví o dvou paramedicích, které pojí nerozlučitelné pouto přátelství, a o jejich příhodách ve službě. Zdeněk Hanka: Severně od šedesáté páté; Romain Sardou: Zbav nás od zlého mája 2015 (5) apríla 2015 (3) marca 2015 (4) februára 2015 (1) januára 2015 (3) 2014 (43) decembra 2014 (4) novembra 2014 (5) októbra 2014 (2) Tyto zkušenosti zachytil na pozadí příběhu knihy Severně od šedesáté páté (2015). Na klikaté cestě křižovatkami života září jako hvězdy Zdeňku Hankovi jeho knížky, které vydává v České republice a které jsou pro něj něčím, co mu pomáhá udržovat kontakt s lidmi na druhém břehu Atlantiku. Spisovatel Zdeněk Hanka a jeho tvorba http://www.zdenekhanka.cz/ Seznam knih, oficiálně vydaných v průběhu roku 2015. Články v kategorii „Knihy z roku 2015" Zobrazuje se 14 stránek z celkového počtu 14 stránek v této kategorii. Sympatický usměvavý muž, lékař, spisovatel, specialista pohotovostní a záchranné služby a instruktor v tomto oboru, člověk, který miluje hudbu a výtvarné umění - to vše v jedné osobě je Zdeněk Hanka, česky píšící autor žijící od roku 1999 v Kanadě, tvůrce knih, mezi jinými Lék pod kůží, Vila v Rokli, Partitura pro srdce, Platina, Kavárna, Hedvábný řetěz ... Stav: Obálka na okrajích místy lehce natržená a odřená, mírně ohlé růžky, nažloutlá stářím, jinak pěkná...

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Hanka
DIMENZE
9,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Severně od šedesáté páté.pdf

POPIS

Dva přátelé jsou odkázáni sami na sebe, ale náhle stojí proti sobě. Proč se člověk tak snadno stává obětí zla, které je v něm stále přítomno a jen čeká na příležitost? <br< Strhující psychologické drama je inspirováno autentickými lidskými charaktery. Dva záchranáři mají vytvořit bezpečné zázemí pro skupinu lidí, kteří pracují v neúprosných podmínkách drsného severu Kanady. Zdánlivě banální konflikt však zničí jejich přátelství a odstartuje řetězec tragických událostí. Autenticita prostředí je umocněna osobní zkušeností autora a rámcem fascinující, dokonalé, ale zároveň i kruté a k lidským osudům netečné přírody.

Chcete si přečíst knihu?Severně od šedesáté páté ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Hanka. Číst Severně od šedesáté páté Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY