Víno lehce poetické lehce romantické 2.

Víno lehce poetické lehce romantické 2. - Ctirad Králík | Dcparkrx.org

...1. Stiskněte tlačítko níže (Get the book now!); 2 ... Víno lehce poetické, lehce erotické 1. - bazar | Databáze knih ... . 2 minúty čítania. Fedor Malík: Zeleno-čierne mafiny ... Fedor Malík: Klasika, ktorá nezradí. Listujem v útlej knižke Ctirada Králíka Víno lehce poetické, lehce romantické. (Cti)Radek je môj moravský priateľ, vinohradník, degustátor, fajnšmeker..... 2 minúty čítania ... biele víno. Prišiel som k tým vzácnym knihám ... Maminky, aby bylo cestovaní s vašim prďolou co ... Víno lehce poetické lehce erotické 1. levně, cena 189 Kč ... ... ... Maminky, aby bylo cestovaní s vašim prďolou co nejsnadnější, mám tu pro vás dnes úžasnou přebalovací tašku BabaBing Barca od Babyholding. Má termoizolační obal na láhev, omyvatelnou přebalovací... Kupte knihu Víno lehce poetické lehce erotické 1. (Ctirad Králík) s 8 % slevou za 183 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů....

INFORMACE

AUTOR
Ctirad Králík
DIMENZE
8,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Víno lehce poetické lehce romantické 2..pdf

POPIS

Víno se snoubí nejen s jídlem, ale i s láskou, poezií a romantikou. To v míře více než vrchovaté prokazuje Ctirad Králík (*1959) ve své druhé sbírce básní, která navazuje na jeho předchozí básnickou sbírku Víno lehce poetické, lehce erotické (2010).Víno představuje pro autora inspiraci, současně je jeho láskou, prací i celoživotním koníčkem. Jeho básně nestárnou, ale zrají s časem stejně jako jeho vína. Bibliofilskou úpravu dárkové publikace ocení jistě nejen milovníci poezie a vína.

Chcete si přečíst knihu?Víno lehce poetické lehce romantické 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ctirad Králík. Číst Víno lehce poetické lehce romantické 2. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY