Vytváříme z padákové šňůry: Krásné a praktické výrobky snadno a rychle

Vytváříme z padákové šňůry: Krásné a praktické výrobky snadno a rychle - Samantha Grenierová | Dcparkrx.org

...rů: Populárně naučná › Hobby - ženy; ISBN: 978-80-264-0699- ... Vytvarime z padakove snury | Sleviste.cz ... . EAN: 9788026406990. Objednací kód: NA249892 Vytváříme z padákové šňůry Krásné a praktické výrobky snadno a rychle. Nový horký trend, který střídá oblíbené gumičkování. ... Zaujmete s nimi úplně každého. Ať už se chcete jen předvést nebo někomu udělat radost dárkem, s výrobky z padákové šňůry vyhrajete. Nabízí totiž nekonečné možnosti využití. Pletení a vytv ... Kniha: Vytváříme z padákové šňůry | Knihy.ABZ.cz ... . Nabízí totiž nekonečné možnosti využití. Pletení a vytváření z padákové šňůry je snadné a baví se jím děti, mládež i dospělí po celém světě. Snadno z ní vyrobíte nespočetné variace vkusných náramků, náhrdelníků i jiných šperků, pásků, klíčenek i dalších módních doplňků, obojky a vodítka pro vaše zvířecí miláčky, pouzdra i obuv. Díky... Krásné a praktické výrobky snadno a rychle Nový horký trend, který střídá oblíbené gumičkování. Pletení a vytváření z padákové šňůry je snadné a baví se jím děti, mládež i dospělí po celém světě. Vytváříme z padákové šňůry Krásné a praktické výrobky snadno a rychle. Nový horký trend, který střídá oblíbené gumičkování. Pletení a vytváření z padákové šňůry je snadné a baví se jím děti, mládež i ...

INFORMACE

AUTOR
Samantha Grenierová
DIMENZE
8,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Vytváříme z padákové šňůry: Krásné a praktické výrobky snadno a rychle.pdf

POPIS

Nový horký trend, který střídá oblíbené gumičkování. Pletení a vytváření z padákové šňůry je snadné a baví se jím děti, mládež i dospělí po celém světě. Snadno z ní vyrobíte nespočetné variace vkusných náramků, náhrdelníků i jiných šperků, pásků, klíčenek i dalších módních doplňků, obojky a vodítka pro vaše zvířecí miláčky, pouzdra i obuv. Díky této knize se srozumitelnými návody a praktickými radami brzy zazáříte s moderními doplňky na doma, na ven, do školy i na sportování. Výrobky z padákové šňůry oplývají celou řadou kladů a výhod: 1) Jsou krásně barevné. Šňůra se dá koupit v nepřeberném množství odstínů a vzorů. 2) Jsou trvanlivé. Odolná a lehká padáková šňůra byla původně vyvinuta k zavěšení padáků během druhé světové války a použili ji i kosmonauté při opravě Hubblova vesmírného teleskopu. 3) Zaujmete s nimi úplně každého. Ať už se chcete jen předvést nebo někomu udělat radost dárkem, s výrobky z padákové šňůry vyhrajete. Nabízí totiž nekonečné možnosti využití. Tato kniha nabízí • Praktické rady pro začátečníky • Srozumitelné návody krok za krokem • 22 bezkonkurenčních projektů: moderní doplňky na doma, na ven, do školy i na sportování.

Chcete si přečíst knihu?Vytváříme z padákové šňůry: Krásné a praktické výrobky snadno a rychle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Samantha Grenierová. Číst Vytváříme z padákové šňůry: Krásné a praktické výrobky snadno a rychle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY