Jak utéct času?: Nestárněte! Buďte zdravější a šťastnější

Jak utéct času?: Nestárněte! Buďte zdravější a šťastnější - Bruce Grierson | Dcparkrx.org

... do 7. 6. 2015. Kompletní zpravodajství ze světa celebrit ... VARIA (Sport, řemesla, karetní hry aj.) - 1. Podzemní ... ... . Fotograf Jan Saudek je na dně: Jeho dcera Karolína umírá! (339x) Havlové baráček v Praze-Dejvicích: Bydlí tam dcera Nina s rodinou! Buďte laskaví k sobě na cestě, a nenechte se odradit hrboly na silnici. Zaměřte se na malé záměry a buďte soucitní. Začnete vidět velké změny, než to víte. # 4 Odpojte zařízení Connect. Pravděpodobně nepotřebujete statistiky, aby vám říkal ... VARIA (Sport, řemesla, karetní hry aj.) - 1. Podzemní ... ... . Pravděpodobně nepotřebujete statistiky, aby vám říkali, že lidé tráví spoustu času před elektronickými obrazovkami. Buďte na sebe hodní a podívejte se na sebe milujícíma očima. Například, možná jste unaveni a toužíte po odpočinku, možná jste smutní a chcete se zbavit toho smutku. Když se na ní podíváte takto, naše temná stránka není špatná, je to jen váš (možná pro někoho špatný) způsob jak si pomoci od potíží. Jak uniknout svému životu. Život se někdy může stát tak stresujícím a obtížným, že se mu může zdát jediná možnost úniku. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat, abyste unikli vašemu životu, od jednoduchých věcí, jako je ztracení ... Buďte v klidu. Aspoň na chvíli. Naslouchejte světu kolem sebe. Vnímejte svůj dech, jak jde dovnitř a ven. Poslouchejte svoje myšlenky. Všímejte si detailů ve vašem okolí. Buďte v míru a poklidní. V dnešním moderním světě je neustálá aktivita a pohyb něco jako standard. Badatelé studovali, jak se muži a ženy vyrovnají s rozchodem a ukončením vztahu. Přišli na to, že ženy, které si vzaly své první velké lásky, jsou nejšťastnější. Ženy, které naopak prošly několika vztahy, a tím pádem i jejich rozpadem a koncem, jsou v horším citovém rozpoložení....

INFORMACE

AUTOR
Bruce Grierson
DIMENZE
10,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak utéct času?: Nestárněte! Buďte zdravější a šťastnější.pdf

POPIS

Ode dne, kdy bylo Olze Kotelkové devadesát let, představovala problém pro organizátory všech atletických závodů seniorů, jichž se zúčastnila: S kým bude soutěžit, když ve své kategorii neměla soupeřku? Nakonec závodila s muži a porážela je. K běhu přidala také skok daleký, golf, vrh koulí… A přestože začala sportovat až v pozdním věku, stala se držitelkou téměř 30 světových rekordů. V čem spočívá její tajemství? Je to věcí genetické výbavy, nebo vztahu k životu? Autor pečlivě zkoumá každý detail Olžina života, její stravovací i spací návyky, přední světoví odborníci testovali její DNA… A výsledkem je jedna z nejúchvatnějších knih o jedné ženě, sportu a životě. Fascinující kniha o aktivním stárnutí nejen pro seniory, ale doslova a do písmene pro každého!

Chcete si přečíst knihu?Jak utéct času?: Nestárněte! Buďte zdravější a šťastnější ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruce Grierson. Číst Jak utéct času?: Nestárněte! Buďte zdravější a šťastnější Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY