Touha být úžasná: Najděte svůj opravdový potenciál

Touha být úžasná: Najděte svůj opravdový potenciál - Magdaléna Frouzová | Dcparkrx.org

....Informace, hodnocení a komentáře k Touha být úžasná Vám pomohou v rozhodování ... Touha být úžasná - Najděte svůj opravdový potenciál ... ... . Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Touha být úžasná doručí dle Vašich požadavků. Touha být úžasná. Kdo napsal knihu Touha být úžasná? Autorem je Magdaléna Frouzová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Najděte svůj opravdový potenciál. 60% 3 1. Knihu Tou ... Touha být úžasná: Najděte svůj opravdový potenciál ... . ČBDB.cz - Databáze knih. ... Najděte svůj opravdový potenciál. 60% 3 1. Knihu Touha být úžasná vydalo nakladatelství Grada. Nakladatelství GRADA existuje v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a ... Touha být úžasná (e-kniha) - Magdaléna Frouzová - Máme pro všechny ženy špatnou a dobrou zprávu. Špatná zpráva je, že jsou na ně dnes kladeny mnohem vyšší nároky. Krásná dívka nemá automaticky vyhráno jen proto, že je krásná, vzdělaná žena nemá garan Najděte svůj potenciál: Staré recepty na úspěch už neplatí ... Podle Magdaleny Frou...

INFORMACE

AUTOR
Magdaléna Frouzová
DIMENZE
11,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Touha být úžasná: Najděte svůj opravdový potenciál.pdf

POPIS

Máme pro všechny ženy špatnou a dobrou zprávu. Špatná zpráva je, že jsou na ně dnes kladeny mnohem vyšší nároky. Krásná dívka nemá automaticky vyhráno jen proto, že je krásná, vzdělaná žena nemá garantovanou dobrou práci jen díky svému vzdělání a úspěšná žena nemá svůj zdar jistý napořád. Ta dobrá zpráva je, že ženy mají v současné době mnohem více šancí prožít zajímavý a naplněný život. Již neplatí, že pokud nevypadají tak čarovně, že kvůli nim hudba na plese přestane hrát a muž v kavárně zapomene na svůj notebook, mají smůlu. A už vůbec není pravdou, že nevdají-li se do šestadvaceti, ostrouhají. Dokonce brzy přestane platit i dogma, že muž nesnese, aby žena vydělávala víc. Žijeme v době svobody a příležitostí pro ženy! Mít úspěch je dnes mnohem víc v našich rukou. Jen si musíme být našich možností vědomi a vyvarovat se chybných rozhodnutí. Uvědomte si, že finální bilance se dělá až na konci života. A právě teď je ta ideální chvíle začít ji psát v náš prospěch.

Chcete si přečíst knihu?Touha být úžasná: Najděte svůj opravdový potenciál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdaléna Frouzová. Číst Touha být úžasná: Najděte svůj opravdový potenciál Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY