Poselství slaměného klobouku: Kniha druhá – Amerika

Poselství slaměného klobouku: Kniha druhá – Amerika - Darina Ničová | Dcparkrx.org

...a a Asie; Kniha druhá - Amerika). Stejnojmenný název neslo i scénické čtení, které posléze uvedla v Divadle v Dlouhé, Divadle Lávka a Divadle v Řeznické ... Poselství slaměného klobouku - Kniha druhá - Amerika ... ... . Poselství slaměného klobouku 2 - Amerika - Kniha druhá - Amerika - Darina Ničová . Cesta panenským pralesem peruánské Amazonie, setkání se šamanem, nocování u porodní báby. Majestátní Andy a magické Machu Picchu. Tisíce kilometrů po dálnici. Bolivijský venkov, chilské a argentinské vinice. Poselství slaměného klobouku (Kniha druhá - Amerika) Darina Ničov á • Mare-Czech, 2015 . Posielame do ... Kniha: Poselství slaměného klobouku (Darina Ničová) | Martinus ... . Bolivijský venkov, chilské a argentinské vinice. Poselství slaměného klobouku (Kniha druhá - Amerika) Darina Ničov á • Mare-Czech, 2015 . Posielame do šiestich dní. Cesta panenským pralesem peruánské Amazonie, setkání se šamanem, nocování u porodní báby. ... Knihy z kategórie Krajiny na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. 18 produktů v kategorii Literární cestopisy Nakladatelství Mare-Czech. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! Dům knihy.cz > Knihy > Cestování > Cestopisy > Amerika. ... Poselství slaměného klobouku. NIČOVÁ Darina. dostupnost neznámá ... „Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo neumí číst." Citátem C. Goldoniho předznamenal... Profil uživatele Mare-Czech v online antikvariátu TrhKnih.cz. Josefa Jungmanna Historie literatury české, aneb, Saustawný přehled spisů českých s krátkau historií národu, oswícení a jazyka 1492 Kč Poselství slaměného klobouku. Darina Ničová | Mare-Czech (2015) Kniha druhá - Amerika Cesta panenským pralesem peruánské Amazonie, setkání se šamanem, nocování u porodní báby. Majestátní Andy a magické Machu Picchu. Tisíce kilometrů po dálnici. Bolivijský venkov, chilské a argentinské vinice. Tato kniha přináší výběr těch nejzajímavějších, které vyšly v letech 19702016. V jediném svazku tak máme možnost zachytit autorův vřelý vztah k Latinské Americe, amazonským indiánům, z... Poselství slaměného klobouku Kniha druhá - Amerika 413 Kč Příběh „Ostrostřelce" Osudy rakousko-uherského... 77 Kč Stará plavba na dolní Vltavě 66 Kč...

INFORMACE

AUTOR
Darina Ničová
DIMENZE
10,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Poselství slaměného klobouku: Kniha druhá – Amerika.pdf

POPIS

Cesta panenským pralesem peruánské Amazonie, setkání se šamanem, nocování u porodní báby. Majestátní Andy a magické Machu Picchu. Tisíce kilometrů po dálnici. Bolivijský venkov, chilské a argentinské vinice. Paraguayská pohostinnost. Ilegální přechod hranic. Největší vodopády světa, karneval v Riu. New York. Stoletá swingová legenda New Orleans. České vesničky v Texasu, slavnost polky. To vše a ještě mnohem více v této Knize Druhé. Kočovné stanování po Východní Africe. Procházka se lvy u Viktoriiných vodopádů. Žádost o ruku v bláznivé Kalkatě. Pěší výstup na třítisícový vrchol Himalájí, božský klid horských buddhistických chrámů i spalování mrtvých ve Váránásí. Erotické Khadžuráho, drzé Dillí. Samostatná cesta po Rádžastánu. Bangkok. Zdravotní potíže v thajských horách. Ostýchavá Barma, vypočítavý Laos. Laguny Jihočínského moře. To vše a ještě mnohem více jste mohli najít v Knize První.

Chcete si přečíst knihu?Poselství slaměného klobouku: Kniha druhá – Amerika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darina Ničová. Číst Poselství slaměného klobouku: Kniha druhá – Amerika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY