Historické drama Volyňských Čechů

Historické drama Volyňských Čechů - Karel Richter | Dcparkrx.org

...entáře. Tuto knihu zatím nikdo nekomentoval ... Historické drama Volyňských Čechů - Karel Richter ... ... . Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte. Nahlásit chybu u této knihy × Nahlásit chybu u této knihy. Související knihy ... Historické drama volyňských Čechů . Karel Richter; Karel Richter . 4,3 . Sledovať autora . Biografie a životopisy História Literatúra faktu Romány Spoločenské vedy Technika a priemysel. Všetky knihy autora . Epocha, 2015. Okamžitý download. PDF. EPUB ... Historické drama volyňských Čechů - Nakladatelství EPOCHA ... ... . Epocha, 2015. Okamžitý download. PDF. EPUB. MOBI. Vydavateľstvo Epocha, 2015. Již bezmála jedno a půl století se ... Karel Richter: Historické drama volyňských Čechů. Autor knihy patří k velmi plodným autorům tzv. literatury faktu. Svou další knihu věnuje poměrně populárnímu tématu. Zkoumá více než stoletý pobyt skupiny Čechů na Volyni, kteří tu tvořili po více než sto let jednu z výrazných skupin obyvatelstva. Historické drama volyňských Čechů. Karel Richter. Již bezmála jeden a půl století se odehrává nevšední příběh volyňských Čechů, příběh plný nadějí, dramatických zvratů, hrdinství i tragédií. Historické drama volyňských Čechů Karel Richter. ... Tisíce volyňských Čechů bojovaly a umíraly se zbraní v ruce za obnovu samostatnosti a svobodu své původní vlasti. Řada z nich se do ní také po druhé světové válce vrátila s perspektivou nových začátků, avšak jejich plány záhy přervala násilná kolektivizace. ... 0 hodnocení Historické drama volyňských Čechů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Již bezmála jeden a půl století se odehrává nevšední příběh volyňských Čechů, příběh plný nadějí, dramatických zvratů, hrdinství i tragédií. Nalezneme v něm osudy lidí i ... Historické drama volyňských Čechů Přihlášení ... Již bezmála jeden a půl století se odehrává nevšední příběh volyňských Čechů, příběh plný nadějí, dramatických zvratů, hrdinství i tragédií. Nalezneme v něm osudy lidí i vesnic, které na Volyni vlastníma rukama vybudovali a přivedli k rozkvětu, aby pak ve ... Historické drama volyňských Čechů; Historické drama volyňských Čechů ... Již bezmála jedno a půl století se odehrává nevšední příběh volyňských Čechů, příběh plný nadějí, dramatických zvratů, hrdinství i tragédií. Nalezneme v něm osudy lidí i vesnic, které vlastníma rukama vybudovali a přivedli k ......

INFORMACE

AUTOR
Karel Richter
DIMENZE
8,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Historické drama Volyňských Čechů.pdf

POPIS

Již bezmála jeden a půl století se odehrává nevšední příběh volyňských Čechů, příběh plný nadějí, dramatických zvratů, hrdinství i tragédií. Nalezneme v něm osudy lidí i vesnic, které na Volyni vlastníma rukama vybudovali a přivedli k rozkvětu, aby pak ve zlých dobách výsledky své práce s nemalým úsilím znovu a znovu hájili. Mnohé osobnosti z této významné krajanské komunity, dodnes na Ukrajině žijící, stály u samých počátků prvního i druhého československého odboje v zahraničí. tisíce volyňských Čechů bojovaly a umíraly se zbraní v ruce za obnovu samostatnosti a svobodu své původní vlasti. Řada z nich se do ní také po druhé světové válce vrátila s perspektivou nových začátků, avšak jejich plány záhy přervala násilná kolektivizace. Autor ve svém vyprávění spojil fundovaný pohled zkušeného historika a zároveň člověka, který mnoho volyňských Čechů osobně dobře poznal a mohl tak využít jejich svědectví.

Chcete si přečíst knihu?Historické drama Volyňských Čechů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Richter. Číst Historické drama Volyňských Čechů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY