Místa v síti

Místa v síti - Veronika Šikulová | Dcparkrx.org

... „ v ... Jedno + Místo v síti v Praze! Vstupenky a informace o nadcházejícím koncertě ... Hledání volných míst - Úřad práce ... . Cross Club, úterý 10. 3. 2020. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Co chystá Místa v síti? Na GoOut zjistíš všechny novinky, koncert, nejnovější info, vstupenky a více. Kompletní program na Květen 2020 a dále. Kniha 'V autobiograficky zabarveném románu Místa v síti se známá slovenská autorka Veronika Šikulová soustředí na osudy tří žen jedné rodiny: babičky Jolany, její dcery Alice a vnučky Verony, které se přímým pohledem na své převážně smutné, avšak statečné životy snaží vyrovnat se svými smutky a zmatky a najít díky nim své místo „v sítích" kolem sebe ... V autobiograficky zabarveném románu Místa v síti se známá slovenská autorka Veroni ... Jak propojit počítače - Nastavení sdílení dat | Hardware ... ... ... V autobiograficky zabarveném románu Místa v síti se známá slovenská autorka Veronika Šikulová soustředí na osudy tří žen jedné rodiny: babičky Jolany, její dcery Alice a vnučky Verony, které se přímým pohledem na své převážně smutné, avšak statečné životy snaží vyrovnat se svými smutky a zmatky a najít díky nim své místo „v sítích" kolem sebe a v… Místa v síti jsou knihou, v níž se čtenáři zpovídají silné ženy, které v okamžiku, kdy všecko ztrácejí a zůstávají samy, musí najít odvahu žít dál a pečovat o své blízké… Román vychází v citlivém překladu spisovatelky Kateřiny Tučkové, autorky bestseleru Žítkovské bohyně. V autobiograficky zabarveném románu Místa v síti se známá slovenská autorka Veronika Šikulová soustředí na osudy tří žen jedné rodiny: babičky Jolany, její dcery Alice a vnučky Verony, které se přímým pohledem na své převážně smutné, avšak statečné životy snaží vyrovnat se svými smutky a zmatky a najít díky nim své místo „v sítích" kolem... Místa v síti jsou knihou, v níž se čtenáři zpovídají silné ženy, které v okamžiku, kdy všecko ztrácejí a zůstávají samy, musí najít odvahu žít dál a pečovat o své blízké… Román vychází v citlivém překladu spisovatelky Kateřiny Tučkové, autorky bestseleru Žítkovské bohyně. *** Veronika Šikulová (*1967) Pokud nechcete jednotku v místní síti připojovat zdlouhavě přes příkazový řádek, můžete za tímto účelem použít přímo Průzkumníka Windows. Stačí, abyste znali cílovou adresu. Pro rychlé připojení jednotky (tedy zpřístupnění vzdálené složky jako nového disku) otevřete Průzkumníka Windows....

INFORMACE

AUTOR
Veronika Šikulová
DIMENZE
10,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Místa v síti.pdf

POPIS

V autobiografi cky zabarveném románu Místa v síti se známá slovenská autorka Veronika Šikulová soustředí na osudy tří žen jedné rodiny: babičky Jolany, její dcery Alice a vnučky Verony, které se přímým pohledem na své převážně smutné, avšak statečné životy snaží vyrovnat se svými smutky a zmatky a najít díky nim své místo „v sítích“ kolem sebe a v sobě. Vyprávění nápaditě střídá osoby vypravěče, plasticky vykresluje hlavní postavy i rázovité místní fi gury a působivě evokuje nejen barvy, vůně, chutě světa, který je dávno pryč, ale i různé lidské tragédie působené historickými událostmi či politickými poměry. Místa v síti jsou knihou, v níž se čtenáři zpovídají silné ženy, které v okamžiku, kdy všecko ztrácejí a zůstávají samy, musí najít odvahu žít dál a pečovat o své blízké…Román vychází v citlivém překladu spisovatelky Kateřiny Tučkové, autorky bestseleru Žítkovské bohyně.Veronika Šikulová (*1967) je slovenská prozaička. Absolvovala gymnázium v městě Modra na západním Slovensku, žurnalistiku vystudovala na Univerzitě Komenského, po studiu se věnovala publicistice a psaní prózy. První texty publikovala v literární příloze deníku Smena, v literárních časopisech Romboid, Slovenské pohľady aj. Žije a tvoří v rodném městě Modra.

Chcete si přečíst knihu?Místa v síti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Šikulová. Číst Místa v síti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY