Řekni lituji

Řekni lituji - Michael Robotham | Dcparkrx.org

...: Neuman, Alexandr Popis: 1× kniha, vázaná, 488 stran, česky Rozměry: 13 × 20,7 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Řekni lituji - Michael Robotham | Knihy Dobrovský ... . vydání) Thriller Řekni lituji se mi výborně četl. Ze začátku jsem trošku postrádala pořádné napětí, ale to jsem ještě nevěděla, že si to později plně vynahradím. Příběh vypráví doktor O´Loughlin a některé kapitoly jsou vyprávěny pohřešovanou Piper Hadleyovou. Řekni lituji Prodej skončil. 5,0 Hodnotilo 6 uživatelů 5 6x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100+ zákazníků j ... Řekni lituji (Michael Robotham) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Řekni lituji Prodej skončil. 5,0 Hodnotilo 6 uživatelů 5 6x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. 3 uživatelské recenze. 2 pohřešované dívky. 2 brutální vraždy. A 1 člověk, který zná pravdu... Elektronická kniha Řekni lituji Michael Robotham - Řekni lituji Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Snížená cena Info OKO. Řekni lituji . Michael Robotham Nakladatel: MOBA 2015 . 1 recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... Řekni lituji od Michael Robotham v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Thriller Řekni lituji se mi výborně četl. Ze začátku jsem trošku postrádala pořádné napětí, ale to jsem ještě nevěděla, že si to později plně vynahradím. Příběh vypráví doktor O´Loughlin a některé kapitoly jsou vyprávěny pohřešovanou Piper Hadleyovou. Většinou se téměř pravidelně střídají. Thriller Řekni lituji se mi výborně četl. Ze začátku jsem trošku postrádala pořádné napětí, ale to jsem ještě nevěděla, že si to později plně vynahradím. Příběh vypráví doktor O´Loughlin a některé kapitoly jsou vyprávěny pohřešovanou Piper Hadleyovou. Většinou se téměř pravidelně střídají. Kniha: Řekni lituji (Michael Robotham). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Jedné letní nedělní noci se ve vesnici Bingham nedaleko Oxfordu ztratí dvě nejlepší patnáctileté kamarádk...

INFORMACE

AUTOR
Michael Robotham
DIMENZE
8,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Řekni lituji.pdf

POPIS

V průběhu sněhové vichřice dojde k brutální vraždě manželského páru. K výslechu hlavního podezřelého, duševně narušeného mladíka, je přizván klinický psycholog a bývalý spolupracovník policie Joseph O’Loughlin, který se právě účastní konference v Oxfordu. Ve stejné době je pod ledem zamrzlého jezera nalezeno tělo mladé bosé ženy. Mohou mít tyto dva zdánlivě nesouvisející případy něco společného? Profesor O’Loughlin je přesvědčen, že je třeba pátrat v minulosti a obnovit dávno uzavřené vyšetřování zmizení dvou patnáctiletých dívek. Čím víc se však blíží pravdě, tím víc se ocitá v nebezpečí. Jeho protivník je totiž mimořádně chladnokrevný a rafinovaný…Nový případ komisaře Wintera má napjatou atmosféru a obestírá ho velký otazník z minulosti. Autor nezapomíná ani na to, že jeho postavy nejsou žádnými superhrdiny, nýbrž lidé s každodenními starostmi.

Chcete si přečíst knihu?Řekni lituji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Robotham. Číst Řekni lituji Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY