Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny

Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny - Ondřej Havelka | Dcparkrx.org

...Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma ... Fotografia: Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny ... ... . Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny. První část. Video > Zábava. Další video Přidat do oblíbených. Zavřít. E-mail příjemce: E-mail odesílatele: Jméno příjemce: Text vzkazu: Audio pohádka Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny. První část. Napsal Ondřej Havelka, nakreslila Kristýna Plíhalová, čte Ondřej Havelka. Podivuhodná dobrodružství trpaslík ... Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny. První část ... ... . Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny; V rytmu swingu buší srdce mé; Cesta k branám Damašku Východní Afrikou; Jak se trpaslík Ferina stal egyptským faraonem; Ondřej Havelka: Platinum Collection 3CD; Ondřej Havelka: Nás to tady furt baví! CD Africká dobrodružství Feriny a jeho přátel Trpaslík Ferina se svými přáteli vyráží na nesmírně dobrodružnou, ale také legrační cestu do nitra Afriky za studnicí štěstí, kouzelnými borůvkami a tajemným králem, kterému mají vrátit vzácnou smaragdovou cihlu. ... Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny. Audio pohádka Jak se trpaslík Ferina stal egyptským faraonem. Pátá část. Napsal Ondřej Havelka, nakreslila Kristýna Plíhalová, čte Ondřej Havelka. Předchozí díl pohádky: Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny. Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny Ondřej Havelka - Vydavatelství IN 2014, EAN: 9788087821022. Ferina je líný a bojácný trpaslík, který se ze všeho nejraději povaluje ve své chaloupce pod smrkem a baští borůvky. Jednoho dne mu ale borůvky dojdou a Ferina se musí vypravit do hlubokého lesa, aby si obstaral nové. Pokračování pohádky „Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny". Čtvrtá a pátá část. Část čtvrtá: Hrozný hrad Houska a houskalní prevíti. Zastavili se až na dalším kopci. Divočák vzal Ferinu s Drápalkou na hřbet, takže cesta rychle utekla. ... Z Feriny se stává hrdina. Ferina pomalu kráčí k velkým ... do týdne. 199 Kč 179 Kč. Africká dobrodružství Feriny a jeho přátel. Trpaslík Ferina se svými přáteli vyráží na nesmírně... Hodnocení uživatelů Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny Mezi tančícími Himby; 945x945 Fotograf: Ondrej Havelka 285 zobrazení Pridané: 19. júna 2016 Hodnotenie: 0 hlasov: 533x682 Fotograf: Ondrej Havelka 509 zobrazení Pridané: 24. apríla 2016 Hodnotenie: 0 hlasov: Před branami nebeského Jeruzaléma Ganvié; 800x800 Fotograf: Ondrej Havelka 533 ......

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Havelka
DIMENZE
4,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny.pdf

POPIS

Ferina je líný a bojácný trpaslík, který se ze všeho nejraději povaluje ve své chaloupce pod smrkem a baští borůvky. Jednoho dne mu ale borůvky dojdou a Ferina se musí vypravit do hlubokého lesa, aby si obstaral nové. Plánovaná procházka po okolí se nečekaně protáhne a Ferina prožije veliké dobrodružství spolu s veverkou Drápalkou a divočákem Hromem. Ferina za pomoci lesní vědmy zachrání princeznu ze spárů zlého kouzelníka Brady z tajemného hradu Houska, stane se přítelem pana krále z Hrubé skály a za odměnu dostane hrad Frýdštejn, kolem kterého rostou ty nejlepší borůvky na světě. Z bázlivého trpaslíka se nakonec stane velký hrdina a důstojný hradní pán. Dobrodružná pohádka je doplněna komiksovými ilustracemi.

Chcete si přečíst knihu?Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Havelka. Číst Podivuhodná dobrodružství trpaslíka Feriny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY