Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti

Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti - Gill Hassonová | Dcparkrx.org

...Hassonová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti ... ... . 33 prodejen po celé ČR Gill Hasson, Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti, Grada, 2015; Nicholas Einhorn, Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok za krokem, Ikar (ČR), 2011; Vicente Blasco Ibáňez, Krev a písek, Odeon, 1969 0 hodnocení Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, ... Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti ... ... . Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V této malé přehledné knize vám přinášíme více než 100 cvičení s tipy, návrhy a technikami, které vám pomohou se lépe soustředit na svůj ... Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti Autor: Hassonová, Gill Nakladatel: Grada EAN: ISBN: Originál: Mindfulness Pocketbook: Little exercises book for a calmer life Popis: Elektronická kniha, 124 stran, bez zabezpečení DRM, 0,7 MB ePUB, 1,2 MB Mobi, 1,2 MB PDF, česky Rok vydání: 2017 Kniha: Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti V této malé přehledné knize vám přinášíme více než 100 cvičení s tipy, návrhy a technikami, které vám pomohou se lépe soustředit na svůj život a srovnat si myšlenky. Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti 2015; Kniha Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti je v. Přečtených: 3x: Knihotéce: 2x: Chystám se číst: 4x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti. Kdo napsal knihu Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti? Autorem je Gill Hasson. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti ... V této malé přehledné knize vám přinášíme více než 100 cvičení s tipy, návrhy a technikami, které vám pomohou se lépe soustředit na svůj život a srovnat si myšlenky. Na rozdíl od ostatních knih na podobné téma je tato kniha velmi praktická. Objednávejte knihu Více než...

INFORMACE

AUTOR
Gill Hassonová
DIMENZE
12,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti.pdf

POPIS

V této malé přehledné knize vám přinášíme více než 100 cvičení s tipy, návrhy a technikami, které vám pomohou se lépe soustředit na svůj život a srovnat si myšlenky. Na rozdíl od ostatních knih na podobné téma je tato kniha velmi praktická. U každého cvičení najdete stránku textu a stránku konkrétních cvičení, návodů a doporučení, která může vyzkoušet a zlepšit tak svůj život. Po přečtení této knihy zjistíte, že uvědomění si sebe sama a prožívání současnosti není jen pro filozofy, mystiky, buddhisty, akademiky či psychology – je dobré a prospěšné i pro vás osobně.

Chcete si přečíst knihu?Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gill Hassonová. Číst Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY