Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu

Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu - Karel Voříšek, | Dcparkrx.org

...ování osobní image až k samotnému mluvení na veřejnosti, přesvědčivému vystupování a trikům a radám, jak vše zvládnout ... přesvědčivý - ABZ slovník českých synonym ... . Díky této knížce se nejen neztratíte v davu, ale neztratíte ani sami sebe!.' Všechny informace o produktu Kniha Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu. JAK BÝT PŘESVĚDČIVÝ a neztratit se v davu 11. 5. 2016 od 19:00 hodin s prezidentkou České marketingové společnosti a známý ... Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu ... . JAK BÝT PŘESVĚDČIVÝ a neztratit se v davu 11. 5. 2016 od 19:00 hodin s prezidentkou České marketingové společnosti a známým moderátorem doc. PhDr. Jitkou Vysekalovou, Ph.D. PhDr. Karlem Voříškem Prosíme o potvrzení účasti do 6. 5. 2016 na e-mail: [email protected] Kniha: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu Autor: Karel Voříšek ; Jitka Vysekalová Publikace o tom, jak přesvědčivě vystupovat na veřejnosti a působit vyrovnaně V knize vám autoři ukáží, jak se zbavit nejistoty a neztratit se v davu. Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu Autor: Voříšek, Karel a Vysekalová, Jitka Nakladatel: Grada EAN: ISBN: Popis: Elektronická kniha, 224 stran, bez zabezpečení DRM, 4,3 MB ePUB, 7,4 MB Mobi, 7,2 MB PDF, česky Rok vydání: 2015 Karel Voříšek (* 12. října 1963 Slaný) je český televizní moderátor, od května 2013 působí na FTV Prima, dříve také ve zpravodajství TV Nova.Je autorem 3 knih - Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu, Osudová životních šansoniérů a Štěstí se dá naučit. JAK BÝT PŘESVĚDČIVÝ A NEZTRATIT SE V DAVU. Karel Voříšek Jitka Vysekalová. Grada Publishing, a.s., U Průhonu 22, 1...

INFORMACE

AUTOR
Karel Voříšek,
DIMENZE
5,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu.pdf

POPIS

První kniha nejoblíbenějšího moderátora a lektora komunikace Karla Voříška a marketingové expertky Jitky Vysekalové. Vydejte se se s nimi na čtivou a poutavou cestu přes uvědomění si svého vlastního já a budování osobní image až k samotnému mluvení na veřejnosti a přesvědčivému vystupování. Image je nejen naším obrazem, který si o nás okolí vytváří na základě informací a osobních zkušeností, ale především by měla vycházet přímo z nás, měla by odpovídat naší osobnosti. Tuto osobnost můžete navzdory vlivu genů či výchovy do značné míry sami ovlivnit. Jaký jste typ temperamentu? Jste zaměřením introvert, nebo extrovert? Pomocí praktických cvičení a osobnostních testů poznáte lépe sami sebe i své okolí. Zjistíte, jak působíte na druhé a jak toho využít při řešení konfliktů. Ať už chcete přivést k dokonalosti svou osobní nebo profesní image, v knize naleznete rady, jak svého ideálu dosáhnout. Dozvíte se, jakou roli hraje móda a oblečení, vzhled, pověst, řeč těla, vystupování a chování, jaký vliv mají barvy či jak se „naučit vkusu“. Neschází ani návod, jak se stát charismatickou osobností. Naučíte se mluvit přesvědčivě a tak, aby vám lidé rozuměli. Autoři vám ukážou, jak na trému i proč a jak být asertivní. Provedou vás úskalími veřejného projevu, upozorní na časté chyby, seznámí vás s artikulací, intonací, frázováním i řečí těla. Zjistíte také, jak si udělat ze stresu spojence či předejít syndromu vyhoření a mnoho dalších užitečných tipů do života. Celá kniha je napsána čtivou a srozumitelnou formou a je plná praktických příkladů, cvičení a testů, které vám pomohou lépe poznat sami sebe a nikdy se již neztratit v davu.

Chcete si přečíst knihu?Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Voříšek,. Číst Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY