Muž bez psa

Muž bez psa - Hakan Nesser | Dcparkrx.org

...h Fuk", vyjde na procházku ... Kniha MUŽ BEZ PSA švédské legendy Håkana Nessera startuje novou detektivní sérii v hlavní roli s kriminálním inspektorem Gunnarem Barbarottim ... Muž bez psa - Hakan Nesser | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... .. Legenda stvořila legendu. Světoznámý švédský spisovatel Håkan Nesser vytvořil dva brilantní detektivy. Prvního z nich detektiva Van Veeterena čeští čtenáři už znají (Žena s mateřským znaménkem, Čtvrtá oběť, Síť ... Více o e-knize Muž bez psa. Prosinec v Kymlinge. Členové Hermanssonovy rodiny se scházejí, aby oslavili dohromady stopětileté výročí - otec Karl-Erik slaví 65 a nejsta ... Kniha: Muž bez psa - Hakan Nesser | Knihy.ABZ.cz ... ... Více o e-knize Muž bez psa. Prosinec v Kymlinge. Členové Hermanssonovy rodiny se scházejí, aby oslavili dohromady stopětileté výročí - otec Karl-Erik slaví 65 a nejstarší dcera Ebba 40 let. Nic se ale nedaří tak, jak to bylo naplánováno. Inzerát HAKAN NESSER: Muž bez psa v okrese Hlavní město Praha, cena 129Kč, od prodejknihovny na Sbazar.cz. Popis: Pěkný stav Muž bez psa. Kdo napsal knihu Muž bez psa? Autorem je Håkan Nesser. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. E-kniha: Muž bez psa - Hakan Nesser. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... „Muž bez psa" je kniha napsaná tak skvěle, že ji klidně můžete považovat za psychologický román s bonusem v podobě detektivní zápletky. V hlavní roli tu je svérázná rodina, ve které snad není ani jeden člen, který by nebyl doslova na zabití. Muž bez psa 2015; všech 13 knih autora. Kniha Muž bez psa je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 146x: Čtenářské výzvě ... Muž bez psa; Muž bez psa. Nakladatelství: Moba. Autor: Hakan Nesser. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2015 Počet stran: 488 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI Cena s DPH: 199 Kč. Cena bez DPH: 181 Kč. Zadejte vaše míry, pomůžeme vám při výběru velikosti ... Muž bez psa Håkan Nesser. Koupit za 199 K ... Neklidný muž. 149 Kč ... Brody, mladý muž, který rád cestoval arizonskými kaňony, si nedovedl představit, že by tam mohl vidět psa. Dokonce se nejdřív myslel, že se mu to zdá. Nebo jde ve skutečnosti o kojota. Smutné vytí ho však přesvědčilo o opaku. Muž bez psa: Všude dobře, doma nejlíp? Je prosinec v Kymllinge, malé zasněžené vesnici ve Švé Prosinec v Kymlinge. Členové Hermanssonovy rodiny se scházejí, aby oslavili dohromady stopětileté výročí - otec Karl-Erik slaví 65 a nejstarší dcera Ebba 40 let. Nic se ale nedaří tak, jak to bylo naplánováno. Muž bez psa. Håkan Nesser Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ......

INFORMACE

AUTOR
Hakan Nesser
DIMENZE
12,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž bez psa.pdf

POPIS

Prosinec v Kymlinge. Členové Hermanssonovy rodiny se scházejí, aby oslavili dohromady stopětileté výročí – otec Karl-Erik slaví 65 a nejstarší dcera Ebba 40 let. Nic se ale nedaří tak, jak to bylo naplánováno. V noci před „velkým dnem“ si Robert, černá ovce rodiny a nechvalně známá „celebrita“ z reality show „Zajatci z ostrova Koh Fuk“, vyjde na procházku a už se nikdy nevrátí. A příští noc zmizí beze stopy Ebbin syn Henrik. Jedná se o zvláštní případ, kterému má přijít na kloub italsky vyhlížející kriminální inspektor Gunnar Barbarotti. Může to být náhoda, že dva lidé ze stejné rodiny odejdou pouhý den po sobě z téhož místa? Nebo se to děje podle plánu? Existuje mezi událostmi nějaká souvislost?

Chcete si přečíst knihu?Muž bez psa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hakan Nesser. Číst Muž bez psa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY