A co s tím má společnýho láska?

A co s tím má společnýho láska? - Anna Tůmová | Dcparkrx.org

...a a co s ní … lásku jsme si přísahali, slovo jsme si navždy dali, v každé době věrni zůstaneme sobě… Snad ... A co s tím má společnýho láska? ... . Stát se to může. I když nějaký škarohlíd by jistě mohl namítnout, že věrné a neutuchající milování Jeníka a Mařenky je spíše ojedinělým jevem balancujícím na ... Všechny informace o produktu Kniha A co s tím má společnýho láska? Anna Tůmová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze A co s tím má společnýho láska? Anna Tůmová. A co s tím má společnýho láska? TŮMOVÁ Anna. Info: Motto, 2015 (1.) - váz., 216 str. EAN: 9788026703938 ISBN: ... Milostná soutěž o 5 knih A co s tím má společnýho láska ... ... . A co s tím má společnýho láska? TŮMOVÁ Anna. Info: Motto, 2015 (1.) - váz., 216 str. EAN: 9788026703938 ISBN: 978-80-267-0393-8. Hodnocení: 0 hodnocení A co s ... A co s tim ma spolecneho laska. ... Co má společného malá nožka s Kamasutrou - Olina Táborská . Příběh dvou čtyřicátníků, Ireny a Petra, které zcela nečekaně zasáhne vzájemný cit. Oba jsou velmi zranitelní a zároveň ochotní ještě jednou podstoupit martyrium lásky. Oba úspěšní, jeden pro druhého dostatečně ... A co s tím má společnýho láska? od Anna Tůmová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. „Skvělý obchod s širokým výběrem a možností zakoupit zlevněné poškozené kusy." A co s tím má společnýho láska? 187 CZK Nové 3.00 1 Popis knihy A co s tím má společnýho láska?. Kdo napsal knihu A co s tím má společnýho láska?? Autorem je Anna Tůmová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. A co s tím má společnýho láska? € 1.63 € 8.99. Miluju tě jak svý boty. € 7.47 € 8.99. Najpredávanejšie. 100 spôsobov, ktorými si zbytočne.. € 11.81 € 15.90. Päť jazykov lásky. V životě se vám prý věci nepřihodí dvakrát stejně! Tak to je tedy pěkná hloupost. Julianě je třicet a právě se snaží něco v životě změnit. Ve chvíli, kdy se pokouší ukončit první, nepříliš vydařené manželství, potkává osudového muže svého života. Z bouřlivého vztahu odchází se zlomeným srdcem, ale bohatší o odhodlání a s vědomím, že když chce ... Objednávejte knihu A co s tím má společnýho láska? v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Anna Tůmová
DIMENZE
3,15 MB
NÁZEV SOUBORU
A co s tím má společnýho láska?.pdf

POPIS

V životě se vám prý věci nepřihodí dvakrát stejně! Tak to je tedy pěkná hloupost. Julianě je třicet a právě se snaží něco v životě změnit. Ve chvíli, kdy se pokouší ukončit první, nepříliš vydařené manželství, potkává osudového muže svého života. Z bouřlivého vztahu odchází se zlomeným srdcem, ale bohatší o odhodlání a s vědomím, že když chce člověk něco dokázat a změnit, musí se spolehnout hlavně sám na sebe. Když je Julianě padesát, vůbec se jí ta číslice nelíbí. Po dvaceti letech ve druhém, docela vydařeném manželství začíná mít pocit, že už propásla poslední šanci na lásku. A tehdy potkává svého osudového muže podruhé. Pod vlivem nově nalezeného citu začíná Juliana uvažovat o tom, jak máme žít svůj život, abychom před nebeskou bránou nestáli s pocitem, že jsme ho celý prošvihli. Dokáže se ale tentokrát poprat se zničující láskou lépe než napoprvé? Nebo se opravdu věcí dějí dvakrát stejně a celé to dobrodružství bude zase jen naprostá katastrofa?

Chcete si přečíst knihu?A co s tím má společnýho láska? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Tůmová. Číst A co s tím má společnýho láska? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY