Kapitoly z teorie spravedlivé války

Kapitoly z teorie spravedlivé války - Josef Velek | Dcparkrx.org

...iliónů titulů. Kapitoly z teorie spravedlivé války kniha od: Josef Velek ... Kniháreň Slova - apríl 2015 | noveslovo.sk ... . 60 % 1 hodnocení ... Kapitoly z teorie spravedlivé války Autor: Velek, Josef Nakladatel: Filosofia EAN: 9788070074251 ISBN: 978-80-7007-425-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 354 stran, česky Rozměry: 13,5 × 19,8 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) František Škvrnda: O spravodlivosti vojny na začiatku 21. storočia číslo 5/2016. Recenzná štúdia vychádza z obsahu prác J. Veleka Kapitoly z teorie spr ... Kapitoly z teorie spravedlivé války - Josef Velek | Knihy ... ... . Recenzná štúdia vychádza z obsahu prác J. Veleka Kapitoly z teorie spravedlivé války a B. Sutora Od spravedlivé války ke spravedlivému míru?Etapy a šance procesu dějinného poučení. Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Kapitoly z teorie spravedlivé války. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Kapitoly z teorie spravedlivé války. VELEK Josef. Info: Filosofia, 2015 (1.) - váz., 354 str. EAN: 9788070074251 ISBN: 978-80-7007-425-1 ... Kapitoly z teorie spravedlivé války. Josef Velek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 210 ... Bernhard Sutor: Od spravedlivé války ke spravedlivému míru?Etapy a šance procesu dějinného poučení | Josef Velek: Kapitoly z teorie spravedlivé války | Eva Jaššová, Ivan Sečík: Masmédiá a politika: Komunikácia či manipulácia? | Kate Pickertová, Richard Wilkinson: Rovnováha.Proč je rovnost výhodná pro každého. Bernhard Sutor: Od spravedlivé války ke spravedlivému ... Kapitoly z teorie spravedlivé války Autor: Josef Velek Výklad základních pojmů teorie spravedlivé války. ... Dostupnost: 5 pracovních dn í i-11% sleva. 210 Kč ... Kupte knihu Kapitoly z teorie spravedlivé války od Josef Velek na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Srovnání cen Kapitoly z teorie spravedlivé války. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 176 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Kniha Kapitoly z teorie spravedlivé války(Josef Velek) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kapitoly z teorie spravedlivé války Bernhard Sutor Od spravedlivé války ke spravedlivému míru? Prezentace knih se bude konat v úterý 7. dubna od 16:00 v Akademickém konferenčním centru, Husova 4a, Praha 1. Knihy představí dr. Josef Velek. Poté bude následovat diskuse. Problémy války a míru patří mezi klasická témata a na počátku 21. ...

INFORMACE

AUTOR
Josef Velek
DIMENZE
3,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapitoly z teorie spravedlivé války.pdf

POPIS

Problémy války a míru patří mezi klasická témata a na počátku 21. století ožívají v nové podobě. Kniha vychází ze současných diskusí v analytické morální a politické filosofii, jež se týkají otázek globální spravedlnosti, globálního konstitucionalismu a globálního vládnutí. Na tomto pozadí podává originálním způsobem analytický a systematický výklad základních pojmů teorie spravedlivé války, k nimž patří právo na sebeurčení a na sebeobranu, zdůvodnění principů spravedlivé války, vztah mezi preventivní a předjímající válkou, charakteristika války za národní osvobození a občanské války, humanitární intervence a odpovědnost ochraňovat, práva a povinnosti vojáků a civilistů ve válce, otázky terorismu, nejvyšší ohrožení a normativní otázky jaderné války. Kniha je určena jak odborníkům z oblasti filosofie, politologie, globálních studií, teorie mezinárodních vztahů a mezinárodního práva, tak i všem, koho tyto závažné problémy znepokojují.

Chcete si přečíst knihu?Kapitoly z teorie spravedlivé války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Velek. Číst Kapitoly z teorie spravedlivé války Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY