Jak přežít první (k)rok: Praktický průvodce nejrizikovějším obdobím samoživitelství

Jak přežít první (k)rok: Praktický průvodce nejrizikovějším obdobím samoživitelství - - | Dcparkrx.org

...Nakladatelé: Práh , Women for Women 2015 Praktický průvodce nejrizikovějším obdobím samoživitelství Titul ... Jak přežít první (k)rok - Praktický průvodce ... ... ... Kniha Jak přežít první (k)rok ukazuje na příkladu sedmi žen a jejich typických (modelových) životních situací možnosti, jak obtížné podmínky řešit a zvládat anebo eliminovat jejich následky. ... (praktický průvodce nejrizikovějším obdobím ... novinky! BĚŽNÁ CENA: 299 Kč. 399 Kč. Kolektiv. Torey L. Hayden. Jak přežít první (k)rok. Tichá holka. Praktický průvodce nejrizikověj ... Prvni krok na grilovanie | Stojizato.sme.sk ... . 399 Kč. Kolektiv. Torey L. Hayden. Jak přežít první (k)rok. Tichá holka. Praktický průvodce nejrizikovějším obdobím samoživitelství Jak přežít první (k)rok Praktický průvodce nejrizikovějším obdobím samoživitelství. ... Jde to, ale často jen pomalu, krok za krokem a za velmi vysokou cenu. Kniha Jak přežít první (k)rok ukazuje na příkladu sedmi žen a jejich typických (modelových) životních situací možnosti, jak obtížné podmínky řešit a ... Praktický...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přežít první (k)rok: Praktický průvodce nejrizikovějším obdobím samoživitelství.pdf

POPIS

Co znamená být na všechno sama? Dennodenně čelit psychické i fyzické agresi, navíc od toho nejbližšího člověka? Přicházet domů se strachem? Bát se kvůli nezodpovědnému partnerovi exekutorů? Nemít kde bydlet? Být odříznut od přátel, rodičů, od pomoci? Jsou mezi námi ženy (i muži), pro které jsou takové situace každodenním údělem. Perou se doslova o holou existenci, jsou vrženy do vztahové, psychické i ekonomické pasti, z níž je velmi obtížné se vysvobodit. Jde to, ale často jen pomalu, krok za krokem a za velmi vysokou cenu. Kniha Jak přežít první (k)rok ukazuje na příkladu sedmi žen a jejich typických (modelových) životních situací možnosti, jak obtížné podmínky řešit a zvládat anebo eliminovat jejich následky. Všech sedm žen, jejichž osud budeme sledovat, se v určité fázi stalo klientkami obecně prospěšné společnosti WOMEN FOR WOMEN, která jim pomohla v rozhodujících chvílích jejich života. Jejich autentické, mnohdy velice syrové a emocionálně vypjaté výpovědi nás seznamují s celým bolestným obdobím od počátku problému až do jeho konečného vyřešení.

Chcete si přečíst knihu?Jak přežít první (k)rok: Praktický průvodce nejrizikovějším obdobím samoživitelství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak přežít první (k)rok: Praktický průvodce nejrizikovějším obdobím samoživitelství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY