Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu

Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu - Karel Voříšek, | Dcparkrx.org

...dělání či dosavadní postavení. Kniha je psána velmi čtivým stylem, takže i když se jedná o odbornou publikaci, bude vás zcela jistě bavit ... přesvědčivý - ABZ slovník českých synonym ... . Autoři se v textu často obracejí přímo na čtenáře. Vedou s ním ... CO ČÍST: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu Vydejte se spolu se zkušenými autory na čtivou a poutavou cestu přes uvědomění si svého vlastního já a budování osobní image až k samotnému mluvení na veřejnosti, přesvědčivému vystupování a trikům a radám, jak vše zvládnout. Svoje nasbírané zkušenosti shrnul do knihy Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu, která je plná rad a doporučení, jak komunikovat na ... Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu ... . Svoje nasbírané zkušenosti shrnul do knihy Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu, která je plná rad a doporučení, jak komunikovat na veřejnosti, prosazovat si svoje názory a být úspěšnější. Na knize spolupracoval s marketingovou expertkou Martou Vysekalovou, která tvrdí, že byl Karel překvapivě pracovitý a pilný. Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu ... vystupování a chování, jaký vliv mají barvy či jak se „naučit vkusu". Neschází ani návod, jak se stát charismatickou osobností. Naučíte se mluvit přesvědčivě a tak, aby vám lidé rozuměli. Autoři vám ukážou, jak na trému i proč a jak být asertivní. Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu (e-kniha) - Jitka Vysekalová - První kniha nejoblíbenějšího moderátora a lektora komunikace Karla Voříška a marketingové expertky Jitky Vysekalové. Vydejte se se s nimi na čtivou a poutavou cestu přes uvědomě Kniha: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu (Karel Voříšek a Jitka Vysekalová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Objednávejte knihu Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu - 15 %. ... vystupování a chování, jaký vliv mají barvy či jak se „naučit vkusu". Neschází ani návod, jak se stát charismatickou osobností. Naučíte se mluvit přesvědčivě a tak, aby vám lidé rozuměli. Autoři vám ukážou, jak na trému i proč a jak být asertivní. Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu. ... Neschází ani návod, jak se stát charismatickou osobností. Naučíte se mluvit přesvědčivě a tak, aby vám lidé rozuměli. Autoři vám ukážou, jak na trému i proč a jak být asertivní. Provedou vás úskalími veřejného projevu, upozorní na časté chyby, seznámí vás s ... Vydejte se spolu se zkušenými autory na čtivou a poutavou cestu od poznání vlastního já přes budování osobní image až k samotnému mluvení na veřejnosti, přesvědčivému vystupování a trikům a radám, jak vše zvládnout. Díky této knížce se nejen neztratíte v davu, ale neztratíte ani sami sebe!...

INFORMACE

AUTOR
Karel Voříšek,
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu.pdf

POPIS

První kniha nejoblíbenějšího moderátora a lektora komunikace Karla Voříška a marketingové expertky Jitky Vysekalové. Vydejte se se s nimi na čtivou a poutavou cestu přes uvědomění si svého vlastního já a budování osobní image až k samotnému mluvení na veřejnosti a přesvědčivému vystupování. Image je nejen naším obrazem, který si o nás okolí vytváří na základě informací a osobních zkušeností, ale především by měla vycházet přímo z nás, měla by odpovídat naší osobnosti. Tuto osobnost můžete navzdory vlivu genů či výchovy do značné míry sami ovlivnit. Jaký jste typ temperamentu? Jste zaměřením introvert, nebo extrovert? Pomocí praktických cvičení a osobnostních testů poznáte lépe sami sebe i své okolí. Zjistíte, jak působíte na druhé a jak toho využít při řešení konfliktů. Ať už chcete přivést k dokonalosti svou osobní nebo profesní image, v knize naleznete rady, jak svého ideálu dosáhnout. Dozvíte se, jakou roli hraje móda a oblečení, vzhled, pověst, řeč těla, vystupování a chování, jaký vliv mají barvy či jak se „naučit vkusu“. Neschází ani návod, jak se stát charismatickou osobností. Naučíte se mluvit přesvědčivě a tak, aby vám lidé rozuměli. Autoři vám ukážou, jak na trému i proč a jak být asertivní. Provedou vás úskalími veřejného projevu, upozorní na časté chyby, seznámí vás s artikulací, intonací, frázováním i řečí těla. Zjistíte také, jak si udělat ze stresu spojence či předejít syndromu vyhoření a mnoho dalších užitečných tipů do života. Celá kniha je napsána čtivou a srozumitelnou formou a je plná praktických příkladů, cvičení a testů, které vám pomohou lépe poznat sami sebe a nikdy se již neztratit v davu.

Chcete si přečíst knihu?Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Voříšek,. Číst Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY