Detektiv Klubko – Podvodník s růžovým hrochem

Detektiv Klubko – Podvodník s růžovým hrochem - Ursel Scheffler | Dcparkrx.org

... kulis v opeře nezaskočí detektiva Klubka ... Detektiv Klubko - Podvodník s růžovým hrochem Detektivka ... ... . Odvážně se pouští do objasnění v Detektiv Klubko - Podvodník s růžovým hrochem. Ursel Scheffler. Nedostupné. Více » 146 Kč. Detektiv Klubko - Muž s oranžovou maskou. Ursel Scheffler. Detektiv Klubko - Podvodník s růžovým hrochem. Ursel Scheffler. 179 Kč. Koupit. Detektiv Klubko - Záhada fialového flašinetu. Ursel Scheffler. Detektiv Klubko - Podvodník s růžovým hrochem. Autor: Ursel Schefflerová Ilustrace: Hann ... Detektiv Klubko - Podvodník s růžovým hrochem - Ursel ... ... . Autor: Ursel Schefflerová Ilustrace: Hannes Gerber Vydalo nakladatelství Fragment v roce 2010. Počet stran: 105 Druh literatury: detektivka Kniha je složena ze sedmi detektivních příběhů. Na konci každého příběhu se autor ptá na jméno zločince. Zapoj se s detektivem Klubkem do pátrání a dopadni podvodníka s růžovým hrochem! I když hrozí smogové nebezpečí, detektiv Klubko opět vyráží do ulic, aby řešil zapeklité případy a chytal zločince. Kasař, který se bojí myší, podvodník Eman nebo drzý bankovní lupič, ti všichni by měli být na pozoru....

INFORMACE

AUTOR
Ursel Scheffler
DIMENZE
3,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Detektiv Klubko – Podvodník s růžovým hrochem.pdf

POPIS

Zapoj se s detektivem Klubkem do pátrání a dopadni podvodníka s růžovým hrochem! I když hrozí smogové nebezpečí, detektiv Klubko opět vyráží do ulic, aby řešil zapeklité případy a chytal zločince. Kasař, který se bojí myší, podvodník Eman nebo drzý bankovní lupič, ti všichni by měli být na pozoru. Ani pád kulis v opeře totiž oblíbeného vyšetřovatele nezaskočí.Pomocí lupy se i z tebe stane detektiv! Na konci každého příběhu si vyzkoušej, jestli jsi stejně bystrý jako detektiv Klubko!

Chcete si přečíst knihu?Detektiv Klubko – Podvodník s růžovým hrochem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ursel Scheffler. Číst Detektiv Klubko – Podvodník s růžovým hrochem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY