Jawa 50 Pionýr: historie, vývoj, technika, sport - 2., rozšířené vydání

Jawa 50 Pionýr: historie, vývoj, technika, sport - 2., rozšířené vydání - Jiří Wohlmuth | Dcparkrx.org

...chnických parametrech tohoto malolitrážního motocyklu ... Jawa 50 pionyr prodam levně | Blesk zboží ... . Nově je připomenuta historie těch vůbec nej... Jawa 50 Pionýr historie, vývoj, technika, sport - 2., rozšířené vydání ... Vyhledávaný titul Jawa 50 Pionýr je určen všem pamětníkům, fanouškům i sběratelům nebo prostě těm, kdo na nejmenším motocyklu značky JAWA 50 dodnes jezdí. Druhé vydání volně navazuje na původní text. ... technika, sport - 2., rozšířené ... Kniha Jawa ... JAWA 50 Pionyr, Historie, vyvoj, technika, sport ... ... . ... technika, sport - 2., rozšířené ... Kniha Jawa 50 Pionýr: historie, vývoj, technika, sport na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Jawa 50 Pionýr: historie, vývoj... Jawa 50 Pionýr. historie, vývoj, technika, sport - 2., rozšířené vydání - Jiří Wohlmuth e-kniha . Vyhledávaný titul Jawa 50 Pionýr je určen všem pamětníkům, fanouškům i sběratelům nebo prostě těm, kdo na nejmenším motocyklu značky JAWA 50 dodnes jezdí. Vyhledávaný titul Jawa 50 Pionýr je určen všem pamětníkům, fanouškům i sběratelům nebo prostě těm, kdo na nejmenším motocyklu značky JAWA 50 dodnes jezdí. Druhé vydání volně navazuje na původní text,... Jawa 50 Pionýr - historie, vývoj, technika, sport . Vyhledávaný titul Jawa 50 Pionýr je určen všem pamětníkům, fanouškům i sběratelům nebo prostě těm, kdo na nejmenším motocyklu značky JAWA 50 dodnes jezdí. Druhé vydání volně navazuje na původní text. Grada Publishing Jiří Wohlmuth Jawa 50 Pionýr historie, vývoj, technika, sport U k á z k a k n i h y z i n t e r n e t o v é h o k n i h k u p e c t v í w w w . k o s m a s . c z , U I D : K O S 1 9 3 5 7 4 Historie, vývoj, technika, sport - 2., rozšířené vydání . ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Wohlmuth
DIMENZE
4,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Jawa 50 Pionýr: historie, vývoj, technika, sport - 2., rozšířené vydání.pdf

POPIS

Vyhledávaný titul Jawa 50 Pionýr je určen všem pamětníkům, fanouškům i sběratelům nebo prostě těm, kdo na nejmenším motocyklu značky JAWA 50 dodnes jezdí. Druhé vydání volně navazuje na původní text. Čtenář se seznámí s vývojem nejoblíbenějšího typu 550, přezdívaným "pařez", s jeho konstrukčním řešením, které daleko předběhlo ve své kategorii konkurenci, s celkovou historií, která je velmi bohatá – od roku 1954 se prodalo přibližně 100 000 ks. Toto vydání zahrnuje i prodeje dalších typů, které byly postaveny na základech Jawy 50 typ 550 – typ 555, 05, 20, 21 a 23 Mustang, jehož výroby byla ukončena v roce 1982.V nové kapitole se představí novinka zprovozněná v letošním roce – Pionýr s dvouválcovým motorem. V kapitole o sportovním využití padesátek je připomenuta historie těch vůbec nejnovějších strojů v mistrovství světa a doplněny jsou údaje o současných aktivitách na závodním poli. Je rozšířena kapitola o cestách Pionýra o zajímavost z cesty přes Moldávii, Ukrajinu a Gruzii až k břehům Aralského jezera. Není zapomenuto ani na letošní prázdninovou cestu dvou Čechů z Českého Těšína přes Polsko, Německo, země Beneluxu, Alpy a Rakousko zpět. Rozšířeny jsou informace o elektrických schématech motocyklů a další technické informace.

Chcete si přečíst knihu?Jawa 50 Pionýr: historie, vývoj, technika, sport - 2., rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Wohlmuth. Číst Jawa 50 Pionýr: historie, vývoj, technika, sport - 2., rozšířené vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY