Jawa Californian: historie, vývoj, technika, renovace

Jawa Californian: historie, vývoj, technika, renovace - Jiří Bartuš | Dcparkrx.org

...alifornian: historie, vývoj, technika, renovace - 2 ... Jawa Californian - LIBRUM.cz ... ., rozšířené vydání. Jiří Bartuš Nakladatel ... historie, vývoj, technika (e-kniha) Autor: Jiří Bartuš Publikace nám představuje legendární motocykl Jawa Californian, určeném pro severoamerický trh v 60. a 70. letech 20. století. ... Historie, vývoj, technika, renovace - 2., rozšířené vydání . Jiří Bartuš ... uvrhnul motocykly Jawa Californian pod jistou roušku tajemství. Zájemci o historii československé motocyklové ... Kniha: Jawa Californian (Jiří Bartuš) | Martinus ... . Zájemci o historii československé motocyklové výroby, majitelé a příznivci značky Jawa v ní najdou podrobně zmapovanou techniku těchto motocyklů včetně detailních popisů ... Jawa Californian - historie, vývoj, technika, renovace . Tweet. Dostupnost: Na dotaz e-mailem, běžně nedostupn ... uvrhnul motocykly Jawa Californian pod jistou roušku tajemství. Zájemci o historii československé motocyklové výroby, majitelé a příznivci značky Jawa v ní najdou podrobně zmapovanou techniku těchto motocyklů ... Jawa Californian - motocykly, které byly až na výjimky určeny pouze zahraničním zákazníkům, nenechávají chladným snad žádného z příznivců jedné stopy. Druhé vydání úspěšné publikace odkryje co předcházelo jejich vzniku, jak probíhal jejich vývoj a čím byl ovlivňován prodej motocyklů československých ... Jawa Californian: historie, vývoj, technika, renovace - 2., rozšířené vydání - Jiří Bartuš [E-kniha] Skladem 314 Kč historie, vývoj, technika, renovace - 2., rozšířené vydání . Jiří Bartuš ... Jawa Californian — motocykly, které byly až na výjimky určeny pouze zahraničním zákazníkům, nenechávají chladným snad žádného z příznivců jedné stopy. Druhé vydání úspěšné publikace odkryje co předcházelo jejich vzniku, jak ... Publikace pojednává o krátkém úseku motocyklové výroby firmy Jawa, ve kterém dosáhla svým modelem Californian úspěchu na světových trzích. Fakt, že motocykly byly až na výjimky určeny pouze k prodeji zahraničním zákazníkům, přednostně z USA, uvrhnul motocykly Jawa ... J...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Bartuš
DIMENZE
5,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Jawa Californian: historie, vývoj, technika, renovace.pdf

POPIS

Publikace pojednává o krátkém úseku motocyklové výroby firmy Jawa, ve kterém dosáhla svým modelem Californian úspěchu na světových trzích. Fakt, že motocykly byly až na výjimky určeny pouze k prodeji zahraničním zákazníkům, přednostně z USA, uvrhnul motocykly Jawa Californian pod jistou roušku tajemství. Zájemci o historii československé motocyklové výroby, majitelé a příznivci značky Jawa v ní najdou podrobně zmapovanou techniku těchto motocyklů včetně detailních popisů všech vyrobených verzí.Druhé vydání úspěšné publikace je rozšířeno o tři kapitoly, a to o přestavbách policejních motocyklů, které se stále častěji objevují mezi veteránisty, o změnách ve výrobě, stěhování a technologických možnostech fabriky a zejména o přehled zkušeností s renovacemi. Kniha také výrazně obměňuje fotografickou dokumentaci a přináší spoustu zajímavých detailů a novinek, které se autorovi podařilo získat.

Chcete si přečíst knihu?Jawa Californian: historie, vývoj, technika, renovace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Bartuš. Číst Jawa Californian: historie, vývoj, technika, renovace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY