Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého

Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého - Marianne Cantwell | Dcparkrx.org

...ád se těšíte na další dovolenou a odpočítáváte dny do víkendu? Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého, Marianne Cantwell Jste uvěznění v zaměstnání, které vám prostě nějak nesedí? Pořád se těšíte na další dovolenou a odpočítáváte dny do víkendu? Kupte knihu Vydělávejte na tom, co vás baví (Marianne Cantwell) s 11 % slevou za 88 Kč v ověřeném obchodě ... Marianne Cantwell: Vydělávejte na tom, co vás baví - a ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého - Marianne Cantwell . Jste uvěznění v zaměstnání, které vám prostě nějak nesedí? Pořád se těšíte na další dovolenou a odpočítáváte dny do víkendu? Vydělávejte na tom, co vás baví, a ... Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého - Marianne Cantwell . Jste uvěznění v zaměstnání, které vám prostě nějak nesedí? Pořád se těšíte na další dovolenou a odpočítáváte dny do víkendu? Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého ... Jak na ně? banány získáš za aktivitu na webu: vytvoř materiály, testy nebo hodnocení vyučujících. Za získané banány pak stáhneš další materiály nebo je vyměníš za dárky. ... Mluvte tak, aby Vás druzí poslouchali. Esej. Podnikatelské dovednosti [] Word (19.1 ... M. Cantwell - Vydělávejte na tom, co vás baví a žijte podle svého (6961800907) Vystavit v této kategorii Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Psychologie, pedagogika, sociologie Nese název Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého. Knihu napsala Cantwell Marianne. Kniha vás navede na myšlenku, jaké by to bylo, být nezávislý a třeba vám pomůže konečně udělat to, po čem možná tajně toužíte. A nebo vám ukáže, že vlastně spokojení jste, protože máte určité jistoty a stabilitu. Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého Cantwell Marianne V této knize vás čeká vtipný, energický a upřímný návod, jak si vytvořit vytoužený životní styl a zajistit si slušný příjem záněčeho, co vás baví a co si budete dělat po svém. Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého. ... co vlastně chcete dělat? Je načase odhodlat se ke změně! S touto knížkou dokážete vydělávat na tom, co děláte rádi. Poznáte, jak si vybudovat práci plnou zábavy a svobody. V mnoha příbězích lidí, kteří si ze svých vášní udělali výnosná živobytí ......

INFORMACE

AUTOR
Marianne Cantwell
DIMENZE
8,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého.pdf

POPIS

Jste uvěznění v zaměstnání, které vám prostě nějak nesedí? Pořád se těšíte na další dovolenou a odpočítáváte dny do víkendu? Představte si, že byste dostávali zaplaceno za něco, co vás skutečně baví, a navíc byste už nikdy nemuseli vkročit do kanceláře… To všechno je možné, když se budete řídit tímto chytrým manuálem, který vás vyvede z pasti kariéry a dá vám do rukou kontrolu nad vlastním životem. Čeká vás vtipný, energický a upřímný návod, jak si vytvořit vytoužený životní styl a zajistit si slušný příjem z něčeho, co vás baví a co si budete dělat po svém. Kniha je plná inspirativních příkladů ze života lidí, kteří takto žijí, a nekonvenčních nápadů i praktických kroků, které vám umožní: - Odhalit, co chcete v životě skutečně dělat, a vytvořit kariéru na míru. - Otestovat nápad a rozjet ho, aniž byste museli odejít z práce. - Začít s několika tisíci v kapse, bez půjček a dluhů. - Prosadit se během pár měsíců v novém oboru. - Být nezávislí na čase i místě – vydělávat při cestování po světě nebo ve vaší oblíbené kavárně. - Vyniknout v davu, dělat si věci po svém a vydělat si tolik, kolik si zasloužíte. - Získat za šest měsíců výsledky, na které podniky starého typu čekaly šest let. - A především vytvořit si životní styl, který se vám bude skutečně líbit, a zároveň mít víc peněz, které budou stačit nejen na placení účtů. Zní to šíleně? Souhlasím: před několika lety bylo vydělávání bez obvyklé práce nedosažitelným snem pro pár šťastlivců, ale dnes je všechno jinak. Většina lidí o tom neví, ale ti druzí už vystrkují hlavu z pracovní klece, mžourají do slunce a protahují si křídla na svobodě. Můžete mezi nimi být i vy – a tahle kniha vám ukáže jak.

Chcete si přečíst knihu?Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marianne Cantwell. Číst Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY