Hrajeme si s pastelkou 2: Kreslíme zvířátka ze zoo

Hrajeme si s pastelkou 2: Kreslíme zvířátka ze zoo - Martin Vlach | Dcparkrx.org

...si s pastelkou 1: Kreslíme zvířátka ze statku (978-80-266-0619-2) Kniha - autor Martin Vlach, 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Mají vaše ratolesti rády zvířátka a chtěly by se je naučit kreslit? Hrajeme si s pastelkou 2; Listovanie ... Hrajeme si s pastelkou 2 | Albatrosmedia.cz ... . Hrajeme si s pastelkou 2 Kreslíme zvířátka ze zoo Martin Vlach. Tužku do ruky, další zábavné hodiny kreslení už jsou tu! Milí rodiče, umějí už vaše ratolesti kreslit roztomilá zvířátka ze statku? Ale co exotická zvířata? Ta ještě nezvládnou? Hrajeme si s pastelkou 2. Akce; Zobrazit v plné velikosti (/) Ohodnotit produkt. Kreslíme zvířátka ze ZOO. Pro děti 5+ Milí rodiče, umějí už vaše ratolesti kreslit roztomilá zvířátka ze statku? Ale co exotická zvířata? Ta ještě nezvládnou? Žádný strach! Kresl ... Hrajeme si s pastelkou 2 | Albatrosmedia.sk ... . Akce; Zobrazit v plné velikosti (/) Ohodnotit produkt. Kreslíme zvířátka ze ZOO. Pro děti 5+ Milí rodiče, umějí už vaše ratolesti kreslit roztomilá zvířátka ze statku? Ale co exotická zvířata? Ta ještě nezvládnou? Žádný strach! Kreslíme zvířátka ze zoo. Kreslíme zvířátka ze zoo. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... Hrajeme si s pastelkou 2 - 50 %. Původní cena Hrajeme si s pastelkou 2 kniha ... Kreslíme zvířátka ze zoo. Milí rodiče, umějí už vaše ratolesti kreslit roztomilá zvířátka ze statku? Ale co exot...

INFORMACE

AUTOR
Martin Vlach
DIMENZE
11,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrajeme si s pastelkou 2: Kreslíme zvířátka ze zoo.pdf

POPIS

Milí rodiče, umějí už vaše ratolesti kreslit roztomilá zvířátka ze statku? Ale co exotická zvířata? Ta ještě nezvládnou? Žádný strach! S touto šikovnou knížkou se to snadno naučí krok za krokem! Budou se u kreslení sympatických zvířátek nejen bavit, ale procvičovat si i grafomotorické dovednosti. S každou zvířecí postavičkou se opět naučí něco nového, například jak zamávat sloním chobotem či jak ze smutného opičáka během jednoho okamžiku udělat veselého! Teď za zebrou, slonicí a žirafou nemusíte nutně jít do zoo. Vaše dítě je zvládne nakreslit doma na papíře! Tužku do ruky, další zábavné hodiny kreslení už jsou tu!

Chcete si přečíst knihu?Hrajeme si s pastelkou 2: Kreslíme zvířátka ze zoo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Vlach. Číst Hrajeme si s pastelkou 2: Kreslíme zvířátka ze zoo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY