Pohádky amerických indiánů/American Indian Fairy Tales

Pohádky amerických indiánů/American Indian Fairy Tales - Margaret Compton | Dcparkrx.org

...ran, česky, anglicky Rozměry: 11 × 18 cm Rok vydání: Margaret Comptonová při psaní sbírky Pohádky amerických indiánů čerpala nejen z širokého spektra kulturně-regionálních tradic severoamerických indiánských kmenů, ale například i z antropologických studií či zpráv americké vlády ... garamond …to nejlepší z Francie ... . Autentičnosti díla napomáhá i fakt, že autorka v textu zachovala některé barvité prvky, které jiní sběratelé folkloru a autoři ... Margaret Comptonová při psaní sbírky Pohádky amerických indiánů čerpala nejen z širokého spektra kulturně-regionálních tradic severoamerických indiánských kmenů, ale například i z antropologických studií či zpráv americké vlády. ... Pohádky amerických indiánů/American Indian F ... American Indian Fairy Tales by William Trowbridge Larned ... ... Margaret Comptonová při psaní sbírky Pohádky amerických indiánů čerpala nejen z širokého spektra kulturně-regionálních tradic severoamerických indiánských kmenů, ale například i z antropologických studií či zpráv americké vlády. ... Pohádky amerických indiánů/American Indian Fairy Tales: více informací ... Margaret Comptonová při psaní sbírky Pohádky amerických indiánů čerpala nejen z širokého spektra kulturně-regionálních tradic severoamerických indiánských kmenů, ale například i z antropologických studií či zpráv americké vlády. Autentičnosti díla napomáhá i fakt, že autorka v textu zachovala některé barvité prvky, které jiní sběratelé folkloru a autoři ... Pohádky amerických indiánů / American Indian Fairy Tales Compton Margaret. Margaret Comptonová při psaní sbírky Pohádky amerických indiánů čerpala nejen z širokého spektra kulturně-regionálních tradic severoamerických indiánských kmenů, ale například i z antropologických studií či zpráv americké vlády. Margaret Comptonová při psaní sbírky Pohádky amerických indiánů čerpala nejen z širokého spektra kulturně-regionálních tradic severoamerických indiánských ...

INFORMACE

AUTOR
Margaret Compton
DIMENZE
4,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky amerických indiánů/American Indian Fairy Tales.pdf

POPIS

Margaret Comptonová při psaní sbírky Pohádky amerických indiánů čerpala nejen z širokého spektra kulturně-regionálních tradic severoamerických indiánských kmenů, ale například i z antropologických studií či zpráv americké vlády. Autentičnosti díla napomáhá i fakt, že autorka v textu zachovala některé barvité prvky, které jiní sběratelé folkloru a autoři knih pro děti a mládež často vynechávali, mezi jinými například groteskní monstra či postavy převlečené za opačné pohlaví.Příběhy mohou být lákavé i svým vyzněním, často atypickým pro čtenáře zvyklého na tradiční bajky a vyprávění o zvířatech.

Chcete si přečíst knihu?Pohádky amerických indiánů/American Indian Fairy Tales ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margaret Compton. Číst Pohádky amerických indiánů/American Indian Fairy Tales Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY