Nebeská harmonie: Výklad Atanášova vyznání víry a výbor z liturgických zpěvů

Nebeská harmonie: Výklad Atanášova vyznání víry a výbor z liturgických zpěvů - Hildegarda z Bingen, | Dcparkrx.org

...anášova vyznání víry a výbor z liturgických zpěvů ... Nebeská harmonie - Svatá Hildegarda z Bingenu | Databáze knih ... . Praha: Malvern. ISBN: 978-80-7530-000-3 Benediktinská řeholnice Hildegarda (1098-1179) je jednou z nejvýraznějších a nejzajímavějších ženských postav středověku. Pro své věštecké schopnosti byla Nebeská harmonie: Výklad Atanášova vyznání víry a výbor z liturgických zpěvů: Hildegarda z Bingen : Malvern: kniha: 2015-17: ... Jedna z cest k duchovnímu bohatství obrazů Vyšebro ... Nebeská harmonie - Výklad Atanášova vyznání víry a výbor z ... ... ... Jedna z cest k duchovnímu bohatství obrazů Vyšebrodského oltáře: Zdněk Neubarer: Malvern: kniha: 2014-01: Předkládaná kniha obsahuje překlad a komentář souboru Hildegardiných spisů, které se dochovaly pod názvem Výklad Atanášova vyznání víry. Druhou část knihy pak tvoří výbor z Hildegardiny sbírky liturgických zpěvů Harmonická symfonie nebeských zjevení. 978-80-7530-000-3 : Hildegarda z Bingen: Nebeská harmonie. Výklad Atanášova vyznání víry a výbor z liturgických zpěvů: 200,- Kč Tržiště pro použité, vyprodané a vzácné knihy. Na váš e-mail můžeme automaticky zasílat všechny novinky pro dotaz 'Barevná harmonie' Zadejte svoji emailovou adresu! Hildegarda z Bingen Nebeská harmonie: Výklad Atanášova vyznání víry a výbor z liturgických zpěvů Historie jako myšlení a jako čin Benedetto Croce Historie moderní války: Jak se změnil pojem války od 19. století. Ostatní na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Nebeská harmonie. Výklad Atanášova vyznání víry a výbor z liturgických zpěvů - Hildegarda z Bingen, Miroslav Zvelebil - Malvern Hodnocení produktu: 0% Generál Fajtl: Slovem historika, rodiny a objektivem fotografů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Rajlich,. Přečtěte si s námi knihu Generál Fajtl: Slovem historika, rodiny a objektivem fotografů na prazskamuzea1918-2018.cz...

INFORMACE

AUTOR
Hildegarda z Bingen,
DIMENZE
11,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebeská harmonie: Výklad Atanášova vyznání víry a výbor z liturgických zpěvů.pdf

POPIS

Benediktinská řeholnice Hildegarda (1098 – 1179) je jednou z nejvýraznějších a nejzajímavějších ženských postav středověku. Pro své věštecké schopnosti byla nazývána „rýnskou Sibylou“. Dílo této německé mystičky, léčitelky, přírodovědkyně, spisovatelky, hudební skladatelky, teoložky, která usilovala o reformu církve, nepřestává inspirovat. Předkládaná kniha obsahuje překlad a komentář souboru Hildegardiných spisů, které se dochovaly pod názvem Výklad Atanášova vyznání víry. Druhou část knihy pak tvoří výbor z Hildegardiny sbírky liturgických zpěvů Harmonická symfonie nebeských zjevení.

Chcete si přečíst knihu?Nebeská harmonie: Výklad Atanášova vyznání víry a výbor z liturgických zpěvů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hildegarda z Bingen,. Číst Nebeská harmonie: Výklad Atanášova vyznání víry a výbor z liturgických zpěvů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY