Matčino srdce

Matčino srdce - Kateřina Janouchová | Dcparkrx.org

...RA Leštící hadřík. 129,00 Kč. PANDORA Sada pro péči o šperky ... Matčino srdce | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . 399,00 Kč. PANDORA náušnice Spojená srdce. Matčino srdce PANDORA 781881CZ Přívěsek, obecný kov PANDORA Rose, kubická zirkonie Kov:Obecný kov Barva: Průhledné Kameny: Kubická zirkonie Najděte více souvisejících produktů: ... Pandora - Matčino srdce. + certifikát pravosti a dárková taška PANDORA ! 60 66 7777 8. [email protected] Prosím, použijte minimálně 3 znaky! Počet s ... Matčino srdce - 791881PCZ - Přívěsky | PANDORA ... . [email protected] Prosím, použijte minimálně 3 znaky! Počet stran: 368, Rok vydání: 2015, Nakladatelství: MLADÁ FRONTA, Pátá část románové série s porodní asistentkou Cecílií Lundovou. Cecílie je na mateřské dovolené s nejmladší dcerkou Ellen a kromě rodinných problémů musí nečekaně řešit ... K elektronické knize "Matčino srdce" doporučujeme také: (e-book) Prázdný trůn Cornwell, Bernard Cena: 139 Kč (e-book) Muž bez psa Nesser, Hakan Cena: 199 Kč (e-book) Zločin na Bezdězu Vondruška, Vlastimil Cena: 199 Kč (e-book) Policie Nesbo, Jo Cena: 199 Kč (e-book) Husitská epopej II ... 0 hodnocení Matčino srdce 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Pátá část švédského rodinného thrilleru. Blíží se jaro a porodní asistentka Cecilie Lundová je na mateřské dovolené s nejmladší dcerkou Ellen. To ale neznamená, že nemá co na práci - péče o pět ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Blíží se jaro a porodní asistentka Cecilie Lundová je na mateřské dovolené s nejmladší dcerkou Ellen. Babičku Sonju srazí auto a řidič z místa činu ujede. Stará dáma leží v bezvědomí v nemocnici a nikdo neví, jestli se ještě probere. Postupně vychází najevo, že byla kdysi zapletena do zločinu, který dlouho zůstal utajen a jehož odhalení by i dnes, po všech ...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Janouchová
DIMENZE
7,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Matčino srdce.pdf

POPIS

Blíží se jaro a porodní asistentka Cecilie Lundová je na mateřské dovolené s nejmladší dcerkou Ellen. To ale neznamená, že nemá co na práci – péče o pět dětí včetně věčně nespokojeného nemluvněte dává jí i jejímu manželovi pořádně zabrat a únava se začíná projevovat. Snadné to však v tomto období nemají ani její matka a sestry. To nejhorší Cecilii ale teprve čeká. Babičku Sonju srazí auto a řidič z místa činu ujede. Stará dáma leží v bezvědomí v nemocnici a nikdo neví, jestli se ještě probere. Postupně vychází najevo, že byla kdysi zapletena do zločinu, který dlouho zůstal utajen a jehož odhalení by i dnes, po všech těch letech, mohlo někomu nepříjemně zkřížit plány. A tak se Cecilie pouští do pátrání, které ji zavádí do velmi nebezpečných vod.

Chcete si přečíst knihu?Matčino srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Janouchová. Číst Matčino srdce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY