Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku

Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku - Vladimír Svatoš | Dcparkrx.org

...t komentář. angloumene. 09.06.2016. Nějak jsem se nemohla zbavit dojmu, že místo toho, aby kniha konkrétně pojednávala o ověřených postupech a cvičeních, je vše tak nějak rozmělněno do nekonkrétní kaše ... E-kniha: Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku ... ... . ... Ke knize "Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku" doporučujeme také: Umění přesvědčivé komunikace -- Jak ovlivňovat názory, postoje a činy druhých Borg, James Cena: 297 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi ... Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku Vladimír Svatoš Nakladatel: Grada 2015 Kniha Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku iba za 7,77 € v internetovom kníhkupectve ... Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku levně, cena 177 ... ... . přidat komentář nebo recenzi ... Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku Vladimír Svatoš Nakladatel: Grada 2015 Kniha Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku iba za 7,77 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. E-kniha: Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku (Vladimír Svatoš). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku. SVATOŠ Vladimír. Info: Grada Publishing, 2015 - brož., 128 str. EAN: 9788024754765 ISBN: 978-80-247-5476-5. Hodnocení: 0 hodnocení Jak ... Hledáte Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku od Vladimír Svatoš? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Hledáte Vladimír Svatoš: Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 9 Kč. Cena od 170 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku; Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku Svatoš Vladimír. Jak zařídit, aby vám lidé nejen vyhověli, ale dokonce chtěli vyhovět? Která strategie v mezilidských vztazích jako jediná funguje efektivně a zároveň dlouhodobě? Známe to všichni. Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku. Vladimír Svatoš. Grada, 1. vydání, 2015 . Jak zařídit, aby vám lidé nejen vyhověli, ale dokonce chtěli vyhovět? Která strategie v mezilidských vztazích jako jediná funguje efektivně a zároveň dlouhodobě? Známe to všichni. Jak zařídit, aby vám lidé nejen vyhověli, ale dokonce chtěli vyhovět? Která strategie v mezilidských vztazích jako jediná funguje efektivně a zároveň dlouhodobě? Známe to všichni. Na něčem nám záleží, ale bez přispění někoho dalšího se k výsledku nemůžeme dobrat. Uplatnění síly či manipulace přitom není tou pravou cestou. Co s tím? To se dozvíte v této ... je autorem v roce 2015 vydané knihy Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku a, spolu s Petrem Lebedou, knihy Outdoor trénink pro manažery a firemní týmy v minulosti byl předsedou horolezeckého o...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Svatoš
DIMENZE
3,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku.pdf

POPIS

Jak zařídit, aby vám lidé nejen vyhověli, ale dokonce chtěli vyhovět? Která strategie v mezilidských vztazích jako jediná funguje efektivně a zároveň dlouhodobě?Známe to všichni. Na něčem nám záleží, ale bez přispění někoho dalšího se k výsledku nemůžeme dobrat. Uplatnění síly či manipulace přitom není tou pravou cestou. Co s tím? To se dozvíte v této praktické a čtivé příručce zkušeného autora a trenéra. Na příkladech z pracovního i soukromého života zjistíte, jak a proč si budovat svou osobní značku, jak rozvíjet pevnou síť vztahů, jak jednat přesvědčivě, využívat přirozené zájmy lidí, ale také jak pracovat s emocemi, citlivým způsobem poskytovat zpětnou vazbu a přitom zůstat sami sebou.

Chcete si přečíst knihu?Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Svatoš. Číst Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY