Letadla, můj osud

Letadla, můj osud - Jan Čech | Dcparkrx.org

...že mať ohnuté rohy, zažltnuté listy či narazenou väzbu alebo obal ... ČECHOVINY: Letadla, můj osud - Neviditelný pes ... . ... Třetí díl knihy fotografií dopravních letadel, které za 48 let působení na letištích udělal Honza Čech, letecký mechanik. Kniha obsahuje nejen černobílé fotografie, ale i krátké příběhy, které Honza s daným typem zažil. 0 hodnocení Letadla, můj osud 3 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tweet. Po přihlášen ... Iv ... Letadla, můj osud 2 | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tweet. Po přihlášen ... Ivo PEJČOCH 12.11.2019 / 00:49. Některé zprávy se nesdělují lehce a některé raději nechceme ani číst. Mezi takové patří oznámení o definitivním odchodu těch, které jsme měli rádi, kterých jsme si vážili, kteří navíc obohatili náš život, přinesli naší společnosti trvalé hodnoty. Odpočiňte si na chvilku od létání s hezkou knížkou o létání nebo se naopak pečlivě připravte na pilotní výcvik s učebnicí pilota. Letadla, můj osud je nová kniha Jana Čecha. Na rozdíl od předchozích knih s leteckou tématikou Droga zvaná letadla a Nazdar orlové je tato orientovaná zejména na fotografie, kterých autor udělal za 45 let práce na letištích požehnaně. Letadla, můj osud 3. Letadla, můj osud 3. ČECH JAN. Přidat Odebrat Ks. Skladem. Cena s DPH 225 K ... Buďte první, kdo ohodnotí "Letadla, můj osud 2; Čech Jan" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Letadla, můj osud je nová kniha Jana Čecha. Na rozdíl od předchozích knih s leteckou tématikou Droga zvaná letadla a Nazdar orlové je tato orientovaná zejména na fotografie, kterých autor udělal za 45 let práce na letištích požehnaně. Letadla, můj osud 2. Autor: Jan ČECH Rok vydání: 2015 Obálka: Jiří SOUČEK Formát: 165x235 mm, 160 stran, 180 fotografií, pevná vazba...

INFORMACE

AUTOR
Jan Čech
DIMENZE
5,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Letadla, můj osud.pdf

POPIS

Letadla, můj osud je nová kniha Jana Čecha. Na rozdíl od předchozích knih s leteckou tématikou Droga zvaná letadla a Nazdar orlové je tato orientovaná zejména na fotografie, kterých autor udělal za 45 let práce na letištích požehnaně. Honza nosil s sebou fotoaparát a od sedmdesátých let dělal fotografie letadel kolem sebe a tak vlastně zdokumentoval, jak se časem měnily typy letadel, které na Ruzyň přilétaly. To, co bylo vrcholem techniky v sedmdesátých létech, dnes odpočívá na odstavných plochách, v lepším případě. V horším se změnily v plechovky piva, nebo limonád. Bohatý archiv fotografií a negativů byl naskenován. Nápad udělat knihu z autorových fotografií vznikl při autorském čtení před dvěma roky, kdy Honza provázel své vyprávění naskenovanými černobílými fotografiemi. „První dvě knížky byly ukecané a málo fotografií, tady bude jen krátký text, co jsem s daným typem zažil a hodně fotografií!“ Kniha pak ležela dva roky v nakladatelství JALNA, které vydalo předchozí autorovi knížky. Do toho vstoupil Arnošt Moucha, majitel Chebského nakladatelství Svět křídel, a projevil o knihu zájem. Autor po svolení nakladatelství JALNA předal text a fotografie Arnoštovi Mouchovi. Ten se zhrozil kolika fotografiemi se musí probírat a tak se s Honzou dohodli, že nebude od věci napsat pokračování této knihy. Protože je autor v důchodu a pracuje v zahraničí, nic by mu nemělo v pokračování bránit, protože dnes po moderních pojítkách není problém tvořit v Thajsku a vydávat v Chebu. A tak se mohou čtenáři těšit na další knihu fotografií a vtipných textů, jak on viděl letadla, kterým zasvětil celý svůj život.

Chcete si přečíst knihu?Letadla, můj osud ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Čech. Číst Letadla, můj osud Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY