Osteopatie: cílené uvolňování blokád

Osteopatie: cílené uvolňování blokád - Torsten Liem, | Dcparkrx.org

...šíku. Osteopatie - cílené uvolňování blokád ... Osteopatie - LIBRUM.cz ... . Christine Tsolodimos Torsten Liem. Externí sklad. Více » ... Profil uživatele Micconda v online antikvariátu TrhKnih.cz. datum hodnocení komentář; 15. 05. 2020: pozitivní: Kniha přišla pečlivě zabalená. Úplně jako nová. Frank Thömmes Uvolňování fascií ... Osteopatie cílené uvolňování blokád. Hodnotenie produktu: 0%. naučné, 2015, Christine Tsolodimos, 168, česk ... Osteopatie - cílené uvolňování blokád. Li ... Osteopatie cílené uvolňování blokád - Torsten Liem ... ... ... Osteopatie - cílené uvolňování blokád. Liem Torsten, Tsolodimos Christine. 10,70 ... domácí lékařská literatura - fyziatrie, léčebná rehabilitace - odborná lékařská literatura, lékařské knihy, fonendoskopy, skalpely, pinzety, modely zubů, dentální nástroje, literatura pro studenty lékařských fakult, prodej odborné literatury Osteopatie - cílené uvolňování blokád - cílené… Kniha Osteopatie. Překlad z německého originálu "Osteopathie. Die sanfte Lösung von Blockaden" Autoři: Torsten Liem, Christine Tsolodimos. Z originálu „Atlas der topografischen Anatomie" vydaného nakladatelstvím Georg Thieme Verlag, přeložil Josef Stingl. „Chirurg bez anatomie je roven krtkovi: pracuje ve tmě a jeho dílem jsou - kopečky hlíny". Uvolňování fascií Frank Thömmes. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: Poznání: rok vydání: 2016 ... Osteopatie Cílené uvolňování blokád 110 K ... Fasciální osteopatie - základy a techniky Strunk Angelika. Dostupnost. skladem. Vydavatel. ... Osteopatie - cílené uvolňování blokád ... Kupte knihu Osteopatie - cílené uvolňování blokád - cílené uvolňování blokád - Torsten Liem;Christine Tsolodimos s 21% slevou v e-shopu za 196 Kč v knihkupectví Booktook.cz Osteopatie - cílené uvolňování blokád. Osteopatii založil koncem 19. století americký lékař dr. Andrew Taylor Still. Spočívá na ... Kód: 0251064 Autor: Liem Torsten, Tsolodimos Christine EAN: 9788087419458 Dostupnost: Poslední kusy. ks. Cena s DPH: Zatím poslední poradna neúnavného moravského propagátora bylinné léčby Josefa A. Zentricha přináší náhledy na alternativní medicínu, v nichž se koncentrují celoživotní zkušenosti z vlastní léčitelské praxe i znalosti metod a trendů tzv. školské medicíny. V abecedně ......

INFORMACE

AUTOR
Torsten Liem,
DIMENZE
11,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Osteopatie: cílené uvolňování blokád.pdf

POPIS

Osteopatii založil koncem 19. století americký lékař dr. Andrew Taylor Still. Spočívá na několika jednoduchých a obecně platných principech, kterým dal již jejich zakladatel formu, v níž je lze učit a naučit. Lidské tělo je uzpůsobeno k tomu, aby po celý život bezchybně pracovalo a udržovalo své tělesné funkce – aby bylo zdravé. Pokud organismus nepracuje správně, osteopat hledá příčinu buď v tom, že organismusnení nutnými stavebnímikameny vybaven, anebo že prostřednictvím nervové soustavy dostává chybné pokyny. Osteopat jemnými, ale hluboce účinnými hmaty vnímá příčiny nemocí, uvolňuje napětí a blokády a odstraňuje tak různorodé potíže. V USA je osteopatie zrovnoprávněna s klasickou školní medicínou. V Německu a v ostatní Evropě ji zatím jen postupně poznáváme. Touto knihou bychom tedy rádi přispěli k tomu, aby byla osteopatie správně chápána a aby se ve stále větším rozsahu uplatňovala i u nás.

Chcete si přečíst knihu?Osteopatie: cílené uvolňování blokád ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Torsten Liem,. Číst Osteopatie: cílené uvolňování blokád Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY