Mimo řadu: Anatomie úspěchu

Mimo řadu: Anatomie úspěchu - Malcolm Gladwell | Dcparkrx.org

...ze Mimo řadu. Anatomie úspěchu. Souvislost mezi vysokou inteligencí a úspěchem začal už v roce 1921 zkoumat profesor psychologie ze Stanfordovy univerzity Lewis Terman ... Mimo řadu - Malcolm Gladwell | Nakladatelství Dokořán ... . V knížce Mimo řadu svým nenapodobitelným lehkým perem, díky němuž si získal zástupy čtenářů po celém světě, píše o úspěchu. Ovšem jako vždy po svém. Zamýšlí se například nad tím, proč někteří lidé v životě uspějí, proslaví se a zbohatnou, zatímco jiní, třeba stejně inteligentní, snaživí a ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literat ... Mimo řadu - Malcolm Gladwell | Databáze knih ... ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Outliers je kniha o outsiderech. V tom dobrém. O lidech kteří dokázali úžasné věci. Gladwell ale hlavně odkrývá pozadí úspěchů těchto lidí společně s faktem, že to, co se často jeví jako nevýhoda, je ve skutečnosti zásadní faktor pro úspěch. Pokud si myslíte, že vás omezuje nedostatek zdrojů, pak je pro vás Outliers povinnou literaturou. Programátoři kteří ... Mimo řadu : anatomie úspěchu: Mžik : jak myslet bez přemýšlení: Outliers história do sucesso: Outliers. Spoken word (Gladwell) Outliers : the story of success: Le point de bascule : comment faire une grande différence avec de très petites choses: Poza schematem : sekrety ludzi sukcesu Jedním z jeho nejlepších počinů je podle nás knížka Mimo řadu. Anatomie úspěchu (Outliers). Je o jednotkách procent těch nejúspěšnějších z nás. A protože být úspěšný je podle mnohých ukazatelů v moderním světě důležitou záležitostí, neuškodí si připomenout, že ne vše je čistě a jen v našich rukách. ......

INFORMACE

AUTOR
Malcolm Gladwell
DIMENZE
5,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Mimo řadu: Anatomie úspěchu.pdf

POPIS

Nejsilnější stránkou autora mnoha bestsellerů Malcolma Gladwella je podívat se na věci zcela jinak, než je obvyklé. V knížce Mimo řadu svým nenapodobitelným „lehkým perem“, díky němuž si získal zástupy čtenářů po celém světě, píše o úspěchu. Ovšem jako vždy po svém. Zamýšlí se například nad tím, proč někteří lidé v životě uspějí, proslaví se a zbohatnou, zatímco jiní, třeba stejně inteligentní, snaživí a pracovití, nikoli.

Chcete si přečíst knihu?Mimo řadu: Anatomie úspěchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Malcolm Gladwell. Číst Mimo řadu: Anatomie úspěchu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY