Uloupená láska

Uloupená láska - Sabrina Jeffries | Dcparkrx.org

...ků způsobí dlouhé odloučení novomanželů Viktora Calea, bratrance vévody z Lyonsu, a jeho plaché ženy Isabely ... Uloupená láska - Sabrina Jeffries | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Když se po deseti letech znovu setkají, jen těžce získaná vzájemná důvěra a vzpomínky na jejich milostný vztah jim pomohou rozplést celé tajemství podvodu a loupeže a umožní začít nový život. Název: Uloupená žena - Osudová láska Karla Velikého. Autor: Martina Kempffová. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; ISBN: 978-80-205-0622-1. EAN: 9788020506221. Objedna ... Uloupená hranice - YouTube ... . Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; ISBN: 978-80-205-0622-1. EAN: 9788020506221. Objednací kód:- Editions for When the Rogue Returns: 1451693486 (Paperback published in 2014), 1451693524 (ebook published in 2014), (Kindle Edition published in 2014), ... Uloupená láska. Sabrina Jeffries. Bezostyšná loupež královských šperků způsobí dlouhé odloučení novomanželů Viktora Calea, bratrance vévody z Lyonsu, a jeho plaché ženy Isabely. Uloupená láska. Uloupená láska. Ultrachronos inspirováno pohádkou H.C.... Umění hříchu. Unavené rozkoše. Unesena stínem Cassie Palmerov ... Bazar - Bezostyšná loupež královských šperků způsobí dlouhé odloučení novomanželů Viktora Calea, bratrance vévody z Lyonsu, a jeho plaché ženy Isabely. Když ... Jiří Weiss se narodil 29. března 1913 v Praze do smíšené židovské česko - německé rodiny. Jeho 1. ženou byla herečka Dana Smutná (1935 - 2001). Se svojí druhou manželkou Kateřinou měl děti Jiřinu a Jiřího. Už od dětství byl okouzlen filmem, kterému…...

INFORMACE

AUTOR
Sabrina Jeffries
DIMENZE
5,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Uloupená láska.pdf

POPIS

Victor Cale, nedávno objevený dosud neznámý bratranec vévody z Lyonsu, chce pracovat pro Mantonovu detektivní kancelář, které se přezdívá Vévodovi muži. Kvůli prvnímu případu má odjet do skotského Edinburghu, kde má prověřit minulost mladé vdovy Sofie Frankeové, která se chce podle baronky Lochlawové zabezpečit sňatkem s jejím zamilovaným synem.Victor v ní však poznává svou manželku Isu, která mu před deseti lety po týdnu manželství zmizela a spolu s ní a s její sestrou a švagrem zmizely i pravé královské klenoty, které ona chystala pro královskou nevěstu. Victor unikl jen náhodou obvinění a od té doby marně hledal svou plachou, nesmělou manželku, z níž se vyklubala vychytralá zlodějka. Jaké je však jeho překvapení, když manželka obviní z krádeže klenotů jeho. Pomalu se společně propracovávají k poznání, co se doopravdy stalo. Bohužel však ani po letech nejsou mimo nebezpečí. Je třeba, aby si oba vzpomněli na svou dávnou lásku a důvěřovali si, protože jedině tak si mohou vybudovat další společný život a zachránit svou dceru, o níž Victor až dosud nevěděl, že vůbec existuje.

Chcete si přečíst knihu?Uloupená láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabrina Jeffries. Číst Uloupená láska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY