H. U. S. (Hus úplně světovej)

H. U. S. (Hus úplně světovej) - Klára Smolíková | Dcparkrx.org

...čných knih pro děti Klára Smolíková zpracovala aktuální dějepisné poznatky o Janu Husovi formou napínavého příběhu, určeného čtenářům kolem třinácti let ... H.U.S. - Hus úplně světovej - Klára Smolíková ... ... . Jeho protagonistou není Jan Hus, ale gymnazista Petr, který má o Husovi napsat školní práci. ... Protagonistou není Jan Hus, ale gymnazista Petr, který má o Husovi napsat školní práci. Do zadaného tématu se mu ani trochu nechce - stejně jako vůbec nechce bydlet v Hrobech u Tábora, kam se jeho rodina ze dne na den přestěhovala z Prahy. H.U.S. Hus úplně světovej Autor: Klára Smolíková Vydavatel: KALICH, nakladatelství a knihkupectví, s.r.o., Praha 2015 Zkušená autorka popularizačních naučných ... Smolíková K. - H.U.S. Hus úplně světovej - husitstvi.cz ... . H.U.S. Hus úplně světovej Autor: Klára Smolíková Vydavatel: KALICH, nakladatelství a knihkupectví, s.r.o., Praha 2015 Zkušená autorka popularizačních naučných knih pro děti Klára Smolíková zpracovala aktuální dějepisné poznatky o Janu Husovi formou napínavého příběhu, určeného čtenářům kolem třinácti let. Jeho protagonistou není Jan Hus, ale gymnazista Petr ... H.U.S. (Hus úplně světovej) 152,- Kč není skladem. Aktuální poznatky o Janu Husovi zpracované formou napínavého příběhu pro čtenáře kolem třinácti let představuje nová kniha Kláry Smolíkové H.U.S. (Hus úplně světovej).... více. 152,- Kč ... H.U.S. - Hus úplně světovej | Zkušená autorka popularizačních naučných knih pro děti Klára Smolíková zpracovala aktuální dějepisné poznatky o Janu Husovi for Kniha: H. U. S. (Hus úplně světovej) (Klára Smolíková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hledáte H. U. S. (Hus úplně světovej) od Lukáš Fibrich,Klára Smolíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Objednávejte knihu H. U. S. (Hus úplně světovej) v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Už samotný název knihy H.U.S. (Hus úplně světovej) napovídá o čem tato kniha bude. Každopádně se nenechte mýlit, hlavním hrdinou není Jan Hus, i když kolem něj se celý příběh točí, ale gymnazista Petr, který má o Husovi napsat velkou školní práci. H. U. S. (Hus úplně světovej) ... Jeho protagonistou není Jan Hus, ale gymnazista Petr, který má o Husovi napsat školní práci. Do zadaného tématu se mu ani trochu nechce - stejně jako vůbec nechce bydlet v Hrobech u Tábora, kam se jeho rodina ze dne na den přestěhovala z Prahy. Ale když se dá do řeči se spolužačkou ... Název: H. U. S. (Hus úplně světovej) Autor: Klára Smolíková. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Naučná literatura; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti nad 10 let › Comics; ISBN: 978-80-7017-218-6. EAN: 9788070172186. Objednací kód: NA250999 H. U. S. (Hus úplně světovej) - Smolíková Klára, Fibrich Lukáš - Zkušená autorka popularizačních naučných knih pro děti Klára Smolíková zpracovala aktu...

INFORMACE

AUTOR
Klára Smolíková
DIMENZE
3,69 MB
NÁZEV SOUBORU
H. U. S. (Hus úplně světovej).pdf

POPIS

Zkušená autorka popularizačních naučných knih pro děti Klára Smolíková zpracovala aktuální dějepisné poznatky o Janu Husovi formou napínavého příběhu, určeného čtenářům kolem třinácti let. Jeho protagonistou není Jan Hus, ale gymnazista Petr, který má o Husovi napsat školní práci. Do zadaného tématu se mu ani trochu nechce – stejně jako vůbec nechce bydlet v Hrobech u Tábora, kam se jeho rodina ze dne na den přestěhovala z Prahy. Ale když se dá do řeči se spolužačkou Magdou a s dalšími lidmi, kteří o Husovi něco vědí, vyklube se z nechtěného úkolu dobrodružná cesta. Historická postava vytesaná do kamene před Petrem postupně ožívá stejně jako Husovi současníci, jeho doba, různá působiště i myšlenky, kterými ovlivnil pozdější české myslitele, umělce, učence i politiky. Každý si z Husa vzal něco jiného a každá doba si ho přizpůsobovala ke svému obrazu. Také Petr hledá a nalézá ty stránky jeho osobnosti, které jsou blízké jemu a mají co říct i jeho tátovi, který se jako odvážný novinář ocitl v úzkých. Příběh nápaditě dokreslují ilustrace Lukáše Fibricha i parafráze skutečných výroků historických postav. Pro hloubavější čtenáře doplnil odborný poradce publikace Richard Vlasák na závěr knihy vysvětlivky, které objasňují historické souvislosti, přibližují odlišné směry křesťanství a uvádějí spolehlivé původní zdroje pro současné poznání Husova života a díla, z nichž příběh vychází.

Chcete si přečíst knihu?H. U. S. (Hus úplně světovej) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Smolíková. Číst H. U. S. (Hus úplně světovej) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY