Hádanky procvič si paměť

Hádanky procvič si paměť - - | Dcparkrx.org

...ka - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec ... Hádanky procvič si paměť - Krabička + fix + 50 karet ... ... .com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Hádanky - procvič si paměť Skladem (1) Spousta hádanek a her, na kterých si vyzkoušíš své paměťové schopnosti, najdeš v této krabičce, která obsahuje i stíratelný fix a 50 oboustranných zábavných karet s více než 100 úkolů. Svojtka Hádanky Procvič si paměť. Rychlá paměťová karetní hra pro celou rodinu. Hra obsahuje 50 oboustran ... Hádanky Procvič si paměť od 158 Kč - Heureka.cz ... . Rychlá paměťová karetní hra pro celou rodinu. Hra obsahuje 50 oboustranných karet s více jak 100 úkoly. Dívej se minutu na namalované psy a snaž se zapamatovat si, kolik má který skvrn. Pak kartu obrať a zkus namalovat správný počet skvrn jednobarevným psům. Saša se balí na výlet. Procvičte si paměť s námi. Hádanky pro děti. Někdy hádanky pro děti dají zabrat i dospělým. Ale tato hádanka těžká není, tak to zkuste děti. Čtyři rohy, žádné nohy, ale pohne to domem, co je to? Malá nápověda je, že je to zvíře a najdeme ho v trávě. Příště se podíváme na něco složitějšího. Kupte knihu Násobilka zábavné počítání (Hore Rosie) s 23 % slevou za 153 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Tato krabička plná zábavy obsahuje stíratelný fix a 50 oboustranných omyvatelných karet se 100 hádanek a her, které ověří tvoje matematické znalosti. Hádanky - procvič si paměť. Krabička + fix+ 50 karet. Více informací 249,00 Kč . 249,00 ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádanky procvič si paměť.pdf

POPIS

Dívej se asi minutu na namalované psy a snaž se zapamatovat si, kolik má který skvrn. Pak kartu obrať a zkus namalovat správný počet skvrn jednobarevným psům. Saša se balí na výlet. Zapamatuj si věci na jejím seznamu. Pak kartu otoč a prohlédni si věci, které má připraveny ke sbalení. Co chybí? – Tyto a další podobné hádanky a hry, na kterých si vyzkoušíš své paměťové schopnosti, najdeš v této krabičce, která obsahuje i stíratelný fix a 50 oboustranných zábavných karet s více než 100 úkolů. Karty jsou omyvatelné, takže na ně lze přiloženým fixem psát a řešit úkoly stále znovu a znovu! Balení v krabičce je ideální i na dlouhé cesty. Procvičit si paměť nezaškodí v žádném věku! Tak do toho a hodně zábavy!

Chcete si přečíst knihu?Hádanky procvič si paměť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Hádanky procvič si paměť Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY