Falešná nevěsta

Falešná nevěsta - Barbara Cartland | Dcparkrx.org

...isející knihy ... Falešná nevěsta 4 ... Falešná nevěsta by Knihy Dobrovský - Issuu ... .5. 2 recenze ; Od té doby, co Venetii zemřeli rodiče, žije osaměle ve velkém a tichém domě s vědomím, že už ji v životě nečeká žádná radost. Když ji proto její sestřenice Mary požádá o pomoc, neváhá ani na chvíli - nemá co ztratit. Mary čeká dítě s mužem, jehož miluje, její rodiče a ... Falešná nevěsta Predaj skončil. 5,0 Hodnotil 1 použivateľ 5 1x. 4 0x ... Falešná nevěsta - Barbara Cartland | Elektronická kniha na ... ... . 5,0 Hodnotil 1 použivateľ 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 10+ zákazníkov už zakúpilo. 100 % zákazníkov odporúča. Od té doby, co Venetii zemřeli rodiče, žije osaměle ve velkém a tichém domě s vědomím, že už ji v životě nečeká žádná radost. Když ji proto její sestřenice Mary ... Falešná nevěsta ekniha kniha od: Barbara Cartland. 70 % 37 hodnocení ... Falešná nevěsta - někdo se převlékne za nevěstu a snaží se přebrat pravé nevěstě ženicha před svatbou. po obřadu Házení kyticí - nevěsta si po skončení obřadu či po prvním tanci a fotografování stoupne zády k neprovdaným dívkám, které se svatby účastní, a hodí kytici za sebe. Srovnání cen Falešná nevěsta. Nejlevnější e-shop zarka.cz. Cena 18 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Falešná nevěsta 1994; Debutantky 2003; Svatební kytice 2001; Druhá šance pro lásku 2003; Svatojanské blázněn ... Srovnání cen Falešná nevěsta. Nejlevnější e-shop zarka.cz. Cena 20 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Koupit Koupit eknihu. Reportérka Leigh Donovanová nemůže uvěřit svému štěstí! Nedostupný princ Max, s nímž touží udělat interview, ji zatlačil s autem do příkopu, a teď jí udělal životní nabídku: jeden exkluzivní rozhovor výměnou za to, když Leigh bude předstírat, že je jeho snoubenkou....

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cartland
DIMENZE
10,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešná nevěsta.pdf

POPIS

Od té doby, co Venetii zemřeli rodiče, žije osaměle ve velkém a tichém domě s vědomím, že už ji v životě nečeká žádná radost. Když ji proto její sestřenice Mary požádá o pomoc, neváhá ani na chvíli – nemá co ztratit. Mary čeká dítě s mužem, jehož miluje, její rodiče a také královna ji však chtějí provdat za hraběte z Mountwoodu, který má ještě ke všemu hned po svatbě odcestovat. Venetia z náhlého popudu Mary nabídne, že se s ní u oltáře vymění. Lord Mountwood je pohledný, ale také sebejistý, povýšený a panovačný. Je zvyklý, že sloužící bez okolků vyplní každý jeho požadavek – a totéž čeká i od své ženy. Když na cestě do Indie zjistí, že ho Venetia podvedla, rozzuří se. Venetia však není zvyklá se vzdávat, a tak se cesta díky její pronikavé inteligenci promění v jeden velký souboj vůlí. V hloubi duše však dívka cítí, že ji hrabě přitahuje. Tváří v tvář nebezpečí, které na ně v Indii čeká, budou muset oba zapomenout na křivdy minulosti a soustředit se jen na společnou budoucnost. Oddělí je osud od sebe dřív, než stihnou objevit svou lásku?

Chcete si přečíst knihu?Falešná nevěsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Číst Falešná nevěsta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY