Pohádková grafomotorika: Užitečné informace; náměty na aktivity; pracovní listy

Pohádková grafomotorika: Užitečné informace; náměty na aktivity; pracovní listy - Martina Lietavcová, | Dcparkrx.org

...aké rodičům předškoláků. Nabízí srozumitelná teoretická východiska zabývající se problematikou grafomotoriky, užitečné rady, edukační aktivity pro rozvoj grafomotorických dovedností, které jsou motivovány pohádkou ... POHÁDKOVÁ GRAFOMOTORIKA | infracz.cz ... ... Pohádková grafomotorika: Užitečné informace; náměty na aktivity; pracovní listy Martina Lietavcová, Zlata Muráriková, Renata Špačková, Daniela Valachová Lietavcová Martina, Muráriková Zlata, Špačková Renata, Valachová Daniela - Pohádková grafomotorika -- Užitečné informace; náměty na aktivity; pracovní listy ( Knihy ) Hodnocení produktu: 0% Pohádková grafomotorika Užitečné informace, náměty na aktivity, pracovní listy . Daniela Valachová ... Na vyprávění navazují další aktivity, básně, písně a pracovní listy. V publikaci učitelky MŠ a rodiče objeví i další zajímavé náměty a tipy pro rozvoj jemné motoriky a grafomotoriky u dětí p ... POHÁDKOVÁ GRAFOMOTORIKA | infracz.cz ... . Daniela Valachová ... Na vyprávění navazují další aktivity, básně, písně a pracovní listy. V publikaci učitelky MŠ a rodiče objeví i další zajímavé náměty a tipy pro rozvoj jemné motoriky a grafomotoriky u dětí předškolního věku. Pohádková grafomotorika. Odborně - metodická publikace je určena především učitelkám mateřských škol, ale také rodičům předškoláků. Užitečné informace; náměty na aktivity; pracovní listy. Na vyprávění navazují další aktivity, básně, písně a pracovní listy. V publikaci učitelky M...

INFORMACE

AUTOR
Martina Lietavcová,
DIMENZE
12,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádková grafomotorika: Užitečné informace; náměty na aktivity; pracovní listy.pdf

POPIS

Odborně – metodická publikace je určena především učitelkám mateřských škol, ale také rodičům předškoláků. Nabízí srozumitelná teoretická východiska zabývající se problematikou grafomotoriky, užitečné rady, edukační aktivity pro rozvoj grafomotorických dovedností, které jsou motivovány pohádkou či příběhem. Na vyprávění navazují další aktivity, básně, písně a pracovní listy. V publikaci učitelky MŠ a rodiče objeví i další zajímavé náměty a tipy pro rozvoj jemné motoriky a grafomotoriky u dětí předškolního věku. Část publikace vyšla jako samostatná metodika v aktualizačním servisu KAFOMETu pro mateřské školy. Publikace je doplněná o krátkou teorii a další nové praktické činnosti.

Chcete si přečíst knihu?Pohádková grafomotorika: Užitečné informace; náměty na aktivity; pracovní listy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Lietavcová,. Číst Pohádková grafomotorika: Užitečné informace; náměty na aktivity; pracovní listy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY