Hitlerovy fúrie: Německé ženy a nacistické vraždy

Hitlerovy fúrie: Německé ženy a nacistické vraždy - Wendy Lowerová | Dcparkrx.org

... jež si dokázala zdůvodnit vraždy spojené s holokaustem ... Stíny vraždy ... . Lowerová - HITLEROVY FÚRIE - Německé ženy a nacistické vraždy (6950431200) Vystavit v této kategorii Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Historie Světová historie Název: Hitlerovy fúrie - Německé ženy a nacistické vraždy. Autor: Wendy Lowerová. Originální název: Hitler's Furies: German Women in the Nazi Killing Fields. Vydalo: Paseka, 2015. Počet stran: 352 Nacista nemusí b ... Kniha: Hitlerovy fúrie -- Německé ženy a nacistické vraždy ... ... . Vydalo: Paseka, 2015. Počet stran: 352 Nacista nemusí být vždy urostlý muž ve středních letech. Za mnohými zvěrstvy, páchaných na civilním obyvatelstvu, stály ... Praha - Litomyšl Hitlerovy fúrie . Německé ženy. a nacistické vraždy. Mým babičkám, Nancy . Morganové a Virginii . Williamsonové, mé . ... Hitlerovy fúrie se soustřeďují na transformaci jednotlivých německých žen v interních i externích oblastech holokaustu - v kancelářích, mezi okupační elitou, na vražedných ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Kupte knihu Hitlerovy fúrie (Wendy Lowerová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. ... Podnázev: Německé ženy a nacistické vraždy; Hitlerovy fúrie. Německé ženy a nacistické vraždy-20 %. Ušetříte 12 K ... Většinou velice mladé ženy, do 25 let. Zdravotní sestry, učitelky, sekretářky. Zkrátka pravé německé ženy, řádně vychované a vždy připravené, bránit svou zem a hájit nadřazenost árijské rasy. Právě o takovýchto ženách, a jejích životech, vypráví kniha Hitlerovy fúrie - Německé ženy a nacistické vraždy. Editions for Hitler's Furies: Ger...

INFORMACE

AUTOR
Wendy Lowerová
DIMENZE
10,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Hitlerovy fúrie: Německé ženy a nacistické vraždy.pdf

POPIS

Co vedlo vzdělané, ale nezkušené německé dívky k aktivní účasti na nepředstavitelných zvěrstvech nacismu na východních výspách Třetí říše? Po dvacetiletém terénním i archivním výzkumu přichází americká historička s originálním příspěvkem k historii druhé světové války. Na základě nově objevených dokumentů rozkrývá osudy a činy třinácti učitelek, zdravotních sester a sekretářek, jež zdaleka nebyly jen partnerkami vrahů, svědkyněmi zločinů či pachatelkami zodpovědnými "pouze úředně". Lowerová doprovází své postavy na "romantických výletech" po židovských ghettech i na výjezdech k vražedným polím, kde se ani ženská ruka nebrání stisknout spoušť, vypráví příběhy manželek esesmanů, matek jejich dětí, jejichž brutalita si nezadá s brutalitou jejich mužských protějšků. Kniha Hitlerovy fúrie ukazuje, jak nepřesné mohou být naše představy o holokaustu i mnoho desítek let po válce.

Chcete si přečíst knihu?Hitlerovy fúrie: Německé ženy a nacistické vraždy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wendy Lowerová. Číst Hitlerovy fúrie: Německé ženy a nacistické vraždy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY