Ultra a dál: Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil

Ultra a dál: Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil - Hal Koerner, | Dcparkrx.org

...l - Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil a dál Přidat komentář ... Ultra a dál - Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil ... ... . hnusák. 10.02.2018. To je tedy manuál ... zasvěceně popsáno, autor ví, o čem mluví. ... Ultra a dál: Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil Hal Koerner, Jurek Scott Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil. Americký běžec Hal Koerner je podle časopisu Outside nejšťastnější běžec na světě, a navíc se slušnou řádkou titulů. Ať spojení „nejšťastnější běžec" znamená cokoli, faktem je, že ... Ultra a dál - Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil ... ... . Ať spojení „nejšťastnější běžec" znamená cokoli, faktem je, že Koerner patří k nejlepším motivátorům v oblasti dlouhých běhů. Jeho kniha představuje ideální cestu, jak se od maratonských běhů posunout na vyšší úroveň, vzdálenosti delší než 50 či 100 km. Autor čerpá nejen ze své praxe, ale i ze zkušenosti vynikajících běžců na dlouhé tratě. Kniha: Ultra a dál - Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil a dál - Hal Koerner; Scott Jurek Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Ultra a dál - Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil a dál. ... jak se od maratonských běhů posunout na vyšší úroveň, vzdálenosti delší než 50 či 100 km. Autor čerpá nejen ze své praxe, ale i ze zkušenosti vynikajících běžců na dlouhé tratě. ... Začínající závodníky nebo mil.. Zobrazit celý text. BUDE VÁS TAKÉ ZAJÍMAT: RECENZE: Hal Koerner - Ultra a dál aneb Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil Pokud jste se tedy do ultra doteď nepustili jenom proto, že se bojíte ztráty rychlosti, můžete zase volně dýchat ‒ a směle do toho! Asi tak bych charakterizoval příručku Ultra a dál amerického ultramaratonce H...

INFORMACE

AUTOR
Hal Koerner,
DIMENZE
10,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Ultra a dál: Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil.pdf

POPIS

Americký běžec Hal Koerner je podle časopisu Outside nejšťastnější běžec na světě, a navíc se slušnou řádkou titulů. Ať spojení „nejšťastnější běžec“ znamená cokoli, faktem je, že Koerner patří k nejlepším motivátorům v oblasti dlouhých běhů. Jeho kniha představuje ideální cestu, jak se od maratonských běhů posunout na vyšší úroveň, vzdálenosti delší než 50 či 100 km. Autor čerpá nejen ze své praxe, ale i ze zkušenosti vynikajících běžců na dlouhé tratě. Začínající závodníky nebo milovníky dlouhých výběhů podrobně seznamuje se vším, co se vám při tréninku na extrémní výkon hodí. O kvalitě knihy svědčí mimo jiné i skutečnost, že předmluvu ke knize napsal slavný vegan a běžec Scott Jurek.

Chcete si přečíst knihu?Ultra a dál: Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hal Koerner,. Číst Ultra a dál: Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY