Duše, co tančí tango

Duše, co tančí tango - Aneta Schauerová | Dcparkrx.org

...áváme svými vlastními Bohy ... „Duše, co tančí tango" je navazující knihou na „Duše, co tančí císařský valčík" ... AnetaSchauerova.cz ... . Jak už název napovídá, druhý díl je napsán ještě s větší odhodlaností a temperamentem pomoci druhým. Tedy lidem, kteří se stále potýkají s útrapami ve vztazích a v dalších oblastech svého života. „Duše, co tančí tango" je knihou navazující na „Duši, co tančí císařský valčík". Jak už název napovídá, druhý díl je napsán ještě s větší odhodlaností a temperamentem pomoci druhým. Tedy lidem, kt ... Aneta Schauerová: Duše, co tančí tango cena od 206 Kč ... ... . Jak už název napovídá, druhý díl je napsán ještě s větší odhodlaností a temperamentem pomoci druhým. Tedy lidem, kteří se stále potýkají s útrapami ve vztazích a v dalších oblastech svého života. "Duše, co tančí tango" je navazující knihou na "Duše, co tančí císařský valčík". Jak už název napovídá, druhý díl je napsán ještě s větší odhodlaností a temperamentem pomoci druhým. Tedy lidem, kteří se stále potýkají s útrapami ve vztazích a v dalších oblastech svého života. O čem je kniha Duše, co tančí tango? „Duše, co tančí tango" je navazující knihou na „Duše, co tančí císařský valčík". Jak už název napovídá, druhý díl je napsán ještě s větší odhodlaností a temperamentem pomoci druhým. Žít srdcem, Praha. 2,147 likes · 2 talking about this. Hledám pravdu. Pídím se po příčinách a důsledcích různých životních situacích a také tím poznávám samu sebe. Duše, co tančí tango - Aneta Schauerová „Duše, co tančí tango" je navazující knihou na „Duše, co tančí císařský valčík". Jak už název napovídá, druhý díl je napsán ještě s větší odhodlaností a temperamentem pomoci druhým. Tedy lidem, kteří se stále potýkají s útrapami ve vztazích a v dalších ...

INFORMACE

AUTOR
Aneta Schauerová
DIMENZE
6,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Duše, co tančí tango.pdf

POPIS

„Duše, co tančí tango“ je navazující knihou na „Duše, co tančí císařský valčík“. Jak už název napovídá, druhý díl je napsán ještě s větší odhodlaností a temperamentem pomoci druhým. Tedy lidem, kteří se stále potýkají s útrapami ve vztazích a v dalších oblastech svého života. Po přečtení a porozumění knihy se stáváme svými vlastními Bohy. Kniha Vám odhalí velké tajemství fungování vztahů nejen partnerských. Ženy pochopí, že zdroj lásky v nich je na světě tím nejdůležitějším a je třeba se s ním naučit pracovat.Muži zase zapracují na své sebeúctě a pochopí jak moc je pro ně důležitá svoboda. Tím se naše životy rázem promění ve smysluplnou cestu, navíc povzbuzenou tvořivostí a kreativitou v nás. Každý zde na zemi máme nějaký svůj úkol a kniha Vám jej pomůže poodhalit.Jsem přesvědčena, že v ní najdete hluboké myšlenky, které Vás dovedou posunout zpět k sobě. Zpátky do svého nitra, od kterého jsme se někteří odvrátili již ve svém dětství.

Chcete si přečíst knihu?Duše, co tančí tango ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aneta Schauerová. Číst Duše, co tančí tango Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY