Kronika kambionů 3 – Polibek z temnot

Kronika kambionů 3 – Polibek z temnot - Jaime Reed | Dcparkrx.org

... díl trilogie. Jsou záhadní, přitažliví a nebezpeční ... Kronika kambionů - Polibek z temnot | Dumknihy.cz - knihy ... ... ... Kambioni. Samaře se od základu změnil život. Zamilovala se do kambiona a sama se stala kambionkou. Myslela si, že nic horšího už se nemůže stát. Kronika kambionů 3 - Polibek z temnot Autor: Reed, Jaime Nakladatel: Fragment EAN: 9788025323311 ISBN: 978-80-253-2331-1 Originál: The Cambion Chronicles 3: Fading Amber Překlad: Bičíková, Romana Popis: 1× kniha, brožovaná, 264 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,3 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Objednávejte knihu Kronika kambionů - Polibek z ... Kronika kambionů - Polibek z temnot | Dumknihy.cz - knihy ... ... . vydání) Objednávejte knihu Kronika kambionů - Polibek z temnot v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kronika kambionů - Polibek z temnot / Jaime Reed. Zpět na předchozí . Celý popis. Cena 59 Kč. Skladem na 16 pobočkách ... Kronika kambionů 1. Žánr: Sci-fi, Fantasy: Vydáno: 2014, Fragment (ČR) ... že autorka úplně nezvládla vykreslit chemii mezi hlavními hrdiny.Kolena se mi z...

INFORMACE

AUTOR
Jaime Reed
DIMENZE
12,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Kronika kambionů 3 – Polibek z temnot.pdf

POPIS

Jsou záhadní, přitažliví a nebezpeční... Kambioni. Samaře se od základu změnil život. Zamilovala se do kambiona a sama se stala kambionkou. Myslela si, že nic horšího už se nemůže stát. Ale náhlé výpadky paměti, záhadná úmrtí a hrozba nebezpečí vznášející se nad městem poukazují na to, že může být ještě hůř. V pozadí všeho je pravděpodobně démon Tobias, který náhle bez vysvětlení zmizel. Samara musí přijít všem záhadám na kloub dřív, než bude pozdě. A také se musí rozhodnout – ujasnit si, kam má její vztah s Calebem směřovat. Chce mu skutečně obětovat celý svůj život? Pokračování titulů Kronika kambionů – Osudová přitažlivost a Kronika kambionů – Smrtící pouto.

Chcete si přečíst knihu?Kronika kambionů 3 – Polibek z temnot ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaime Reed. Číst Kronika kambionů 3 – Polibek z temnot Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY