Tělo, duše a jejich spasení: aneb kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice

Tělo, duše a jejich spasení: aneb kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice - Stanislav Komárek | Dcparkrx.org

... Doplněné a rozšířené vydání knihy Spasení těla ... Komárek, Stanislav: Tělo, duše a jejich spasení aneb ... ... . KOMÁREK, Stanislav : Tělo, duše a jejich spasení, aneb, Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice Přihlaste se tĚlo, duŠe a jejich spasenÍ aneb kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice Profesor Stanislav Komárek se skvěle čte, jeho smysl pro humor mi vyhovuje. Známé skutečnosti má krásně porovnané a dokáže je skvěle interpretovat, takže si kapitoly i jednotlivé jeho knihy stavíte jako Lego. aneb Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice. KOMÁREK ... Tělo, duše a jejich spasení (Stanislav Komárek) | Detail ... ... . aneb Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice. KOMÁREK Stanislav. Info: Academia, 2015 (1.) - váz., 208 str. EAN: 9788020023711 Tělo, duše a jejich spasení. Kdo napsal knihu Tělo, duše a jejich spasení? Autorem je Stanislav Komárek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ... aneb kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice. 100% 5 2. Tělo, duše a jejich spasení. Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice; Tělo, duše a jejich spasení. Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice KOMÁREK STANISLAV. ... Spasit duši, jako chtěla středověká církev, nebo spasit tělo, jak doufá současná medicína? Jak je to vlastně s naším vztahem ke smrtelnosti? aneb, Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice Spasit duši, jako chtěla středověká církev, nebo spasit tělo, jak doufá současná medicína? Jak je to vlastně s naším vztahem ke smrtelnosti? Jak se historicky vy...

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Komárek
DIMENZE
12,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Tělo, duše a jejich spasení: aneb kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice.pdf

POPIS

Spasit duši, jako chtěla středověká církev, nebo spasit tělo, jak doufá současná medicína? Jak je to vlastně s naším vztahem ke smrtelnosti? Jak se historicky vyvíjela koncepce duality duše a těla? Proč má psychosomatické pojetí v medicíně takovou obtíž se prosadit, ač by bylo mnohem levnější než technicistní medicína? Jak se psychosomatické myšlení ve starověku i novověku vlastně vyvíjelo? Co je patologické a co normální? Je nemoc opravdu to, co nechceme, nebo představuje také sociální kapitál, pro nemocné i pro lékaře? Kam se ubírá medicínské péče?

Chcete si přečíst knihu?Tělo, duše a jejich spasení: aneb kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Komárek. Číst Tělo, duše a jejich spasení: aneb kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY