Velká domácí cukrářka

Velká domácí cukrářka - Pavlína Berzsiová | Dcparkrx.org

... ČR Pavlína Berzsiová, obsahuje školu pečení pro základní těsta (kynuté, listové, křehké, piškotové atd ... Velká domácí cukrářka | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .), takže si s nimi poradí i začátečníci. Velká domácí cukrářka je plná receptů na výborné moučníky, kterou napsala víceprezidentka Asociace kuchařů a cukrářů ČR Pavlína Berzsiová, obsahuje školu pečení pro základní těsta (kynuté, listové, křehké, piškotové atd.), takže si s nimi poradí i začátečníci. Její cukrářka byla zanedlouho rozebrána a stala se základní výb ... Tip Velká domácí cukrářka - vybersi24.cz ... .), takže si s nimi poradí i začátečníci. Její cukrářka byla zanedlouho rozebrána a stala se základní výbavou začínajících i pokročilých cukrářů. Nyní, v roce 2011, vychází kniha podruhé, avšak s velkou pravděpodobností to nebude naposledy a dočká se ještě dalších dotisků. O Velkou domácí cukrářku je totiž i dnes nebývalý zájem. A není divu... Velká domácí cukrářka je plná receptů na výborné moučníky, kterou napsala víceprezidentka Asociace kuchařů a cukrářů ČR Pavlína Berzsiová, obsahuje školu pečení pro základní těsta (kynuté, listové, křehké, piškotové atd.), takže si s nimi poradí i začátečníci. Nové zkušenosti si pak mohou vyzkoušet na množství receptů, inspirativních pro všechny ... Kniha: Velká domácí cukrářka (Pavlína Berzsiová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! 399 Kč Velká domácí cukrářka | Pavlína Berzsiová . Velká domácí cukrářka | ... cest po světě, představí vám rodinné cukrářské klenoty autorky nebo recepty, které ráda dělá na Vánoce a Velikonoce, oblíbené recepty z ovoce, pomohou vám připravit domácí zmrzlinu, sladký dárek pro oslavence i třeba luxusní nedělní snídani. Velká domácí cukrářka - Pavlína Berzsiová . Velká domácí cukrářka je plná receptů na výborné moučníky, kterou napsala víceprezidentka Asociace kuchařů a cukrářů ČR Pavlína Berzsiová, obsahuje školu pečení pro základní těsta (kynuté, listové, křehké, piškotové atd.), takže si s nimi poradí i začátečníci. Kuchařka plná receptů na výborné moučníky obsahuje školu pečení pro základní těsta (kynuté, listové, křehké, piškotové atd.), takže si s nimi poradí i začátečníci. Nové poznatky si můžete vyzkoušet na množství receptů, inspirativních pro všechny milovníky ......

INFORMACE

AUTOR
Pavlína Berzsiová
DIMENZE
3,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká domácí cukrářka.pdf

POPIS

Kuchařka nabízí tradiční i speciální recepty na vynikající domácí koláče, zákusky a rozličné cukrovinky. Obsahuje školu pečení pro základní těsta: kynuté, listové, křehké a piškotové. Je napsaná velmi srozumitelně, způsobem vhodným nejen pro profesionály, ale i pro naprosté začátečníky v pečení. Kromě receptů se čtenář dozví i mnohá tajemství z výroby sladkého pokušení. Následující tematické kapitoly vás provedou například zapomenutými staročeskými specialitami či zajímavými recepty z cest po světě, představí vám rodinné cukrářské klenoty autorky nebo recepty, které ráda dělá na Vánoce a Velikonoce, oblíbené recepty z ovoce, pomohou vám připravit domácí zmrzlinu, sladký dárek pro oslavence a třeba i luxusní nedělní snídani. Sliny se vám budou sbíhat, už když si ve Velké domácí cukrářce budete jenom listovat a prohlížet fotografie.

Chcete si přečíst knihu?Velká domácí cukrářka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavlína Berzsiová. Číst Velká domácí cukrářka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY