Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt

Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt - Aleš Přichystal | Dcparkrx.org

...Vyjmutí pozemku ze zemědělského půdního fondu vás čeká tehdy, kdy se rozhodnete postavit dům či jinou stavbu na ... Jak se plete vánočka: video, recept a důležité rady ... ... Kuchařka: Dolynda. Přidat k oblíbeným Vytisknout recept. Dobrý den, dovolila jsem si přidat fotku. Super recept. Tématické fráze: špenát recept špenát recept na špenát recept špenát špenat recepty recepty špenát mražený špenát recept jak uvařit špenát jak se dělá špenát top recepty jak udelat... Jak uvařit těstoviny s ančovičkami a bylinkovou strouhankou. Jak uvařit směs na špagety s kuřecím masem a jar ... 4. Jak napsat úspěšný projekt - prezentace seminář pro žadatele... ... ... Jak uvařit těstoviny s ančovičkami a bylinkovou strouhankou. Jak uvařit směs na špagety s kuřecím masem a jarní cibulkou | recept. Pisanie e-maili do wykładowców tylko z pozoru jest rzeczą trudną. Wystarczy, że zapamiętasz kilka zasad. Žádat o podporu z fondů EU je možné podávat na základě výzev, které bývají zpravidla uveřejněné na Má však také spoustu společných bodů jako např. identifikační údaje a charakteristika žadatele, popis projektu, SWOT analýzy, zajištění udržitelnosti a kontinuity projektu, harmonogram apod....

INFORMACE

AUTOR
Aleš Přichystal
DIMENZE
5,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt.pdf

POPIS

Kolem „fondů Evropské unie“ panuje mnoho mýtů a smyšlenek. Často se pojem „eurofondy“ stává novodobým zaříkávadlem, jakousi tajemnou formuli přivozující automaticky úspěch. Možnost „dosáhnout si na evropské peníze“ se stává lákadlem pro obce, města, kraje, podniky a podnikatele, školy i neziskové organizace. Přitom napsat dobrý projekt není vůbec jednoduché. A následně ho administrovat – je ještě složitější. Kuchařka pro žadatele z fondů EU je návod, jak zvládnout vážné problémy při vyhledávání dotačních titulů, psaní a podávání projektů a v případě úspěchu při následné administraci projektu. Cílem autora nebylo vytvořit ucelený přehled všeho, co se kolem fondů EU vyskytuje. Snaží se pouze formou rad a předaných zkušeností upozornit na problémy, které v průběhu celého procesu od rozhodnutí využít některý z „eurofondů“ až po úspěšně podaný a schválený projekt, mohou vzniknout. Informace jsou v textu v mnoha případech záměrně zjednodušeny, a to s cílem přiblížit tuto jinak značně složitou oblast co největšímu počtu zájemců. Formou jednoduchých otázek a odpovědí se dostává čtenáři, zajímajícího se o možnosti využití evropských fondů, ucelený přehled.

Chcete si přečíst knihu?Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Přichystal. Číst Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY