T...jako tabu

T...jako tabu - Sue Graftonová | Dcparkrx.org

...ovala jako úřednice ve zdravotnictví a pokladní v kalifornských městech Santa Monica a Santa Barbara ... Kinsey Millhoneová: T... jako tabu - bazar | Databáze knih ... .. První román dokončila ve 22 letech a pokračovala v psaní dalších, z nichž dva byly vydány. Sue Graftonová - T,,,, jako Tabu . Aukce 120 Kč s dopravou 190 Kč . local_offer . SUE GRAFTONOVÁ - H jako HROZBA . Aukce 100 Kč s dopravou 190 Kč . local_offer . Graftonová Sue - Kinsey a já . Kup teď 120 Kč s dopravou 200 Kč . local_offer . pocet sql dotazu: 0+ 1054dibi |2009 - 2020 www.pitav ... T… jako tabu - Graftonová Sue - Knihkupectví Ládví ... . Kup teď 120 Kč s dopravou 200 Kč . local_offer . pocet sql dotazu: 0+ 1054dibi |2009 - 2020 www.pitaval.cz, Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.5167 sekund Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.5167 sekund Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Sue Graftonová. V ceně pěti tisíc korun přináší na český trh nakladatelství Slovart obrovskou a několik kilogramů vážící knihu o díle Michelangela, velikána vrcholné italské renesance. Publikace je z produkce nakladatelství Taschen a práce na textu se ujali Frank Zöllner, Christof Thoenes a Thomas Pöpper, renomovaní znalci italské renesance. 11. kniha v sérii Kinsey Millhoneová. O čem je kniha K... jako Kat? To nebyla přirozená smrt, vzdor tvrzení policie to byla vražda. Kinsey Millhoneovou ani v 11. případu nezklame instinkt, leč k tomu, aby vyřešila, kde vzala zle placená sekretářka statisíce, jež po ní zbyly, proč se o případ zajímají místní VIP a koho si měla vzít mrtvá, jež v noci žila jiným ... Povídky malostranské autor: Jan NERUDA, 138x vypůjčeno . Nerudovy povídky jsou dnes již považované za klasickou literaturu. Jednoduché příběhy s brilantní pointou, mistrně prokreslené postavy lidí dobrých i zlých, zápletky a situace, které píše…...

INFORMACE

AUTOR
Sue Graftonová
DIMENZE
4,70 MB
NÁZEV SOUBORU
T...jako tabu.pdf

POPIS

Sue Graftonová se ve svém zatím posledním románu rozhodla konfrontovat hlavní hrdinku s temnými silami zločinu opravdu hodně zblízka. Začátek je pozvolný, líčí všední dny života soukromé vyšetřovatelky, důvtipné Kinsey Millhoneové. Její důvěrně známý hlas však vzápětí střídá hlas Solany Rojasové a čtenář poznává děsivou psychopatku. Nenarodila se jako Rojasová. Jde o ukradenou totožnost, která jí umožní dělat soukromou pečovatelku. Skutečně děsivé je na příběhu zejména gradující napětí pramenící z vědomí, že se stane něco strašlivého. Do poslední chvíle však není jasné, zda Kinsey odhalí, co se děje, a stačí včas zasáhnout.Autorka románem vstupuje do ještě temnějších hlubin lidské duše než dřív, nechává nás v němém úžasu stát a zírat, jaká hrůza se může skrývat za obyčejností a všednodenností světa, o kterém si myslíme, že ho známe. Výsledek bere dech.

Chcete si přečíst knihu?T...jako tabu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sue Graftonová. Číst T...jako tabu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY