Ze života bakterií

Ze života bakterií - Jiří Schindler | Dcparkrx.org

...n. Elektronické knihy » Živá príroda ... Kniha: Ze života bakterií (Jiří Schindler) | Martinus ... . Ihneď k čítaniu PDF. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Ze života bakterií. Jiří Schindler. Academia, 1. vydání, 2008 . Bakterie, s nimiž člověk přichází do styku, tvoří mikrosvět, do něhož lze nahlédnout mikroskopem. Ačkoliv je takový pohled fascinující, odhaluje jen část skutečnosti. Bakterie, které nás obklopují, mají ... Ze života ... . Bakterie, které nás obklopují, mají překvapivé životní projevy a koordinovaně je ... Ze života bakterií Autor: Schindler, Jiří Nakladatel: Academia EAN: 9788020016669 ISBN: 978-80-200-1666-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Kniha: Ze života bakterií Autor: Jiří Schindler. Bakterie, s nimiž člověk přichází do styku, tvoří mikrosvět, do něhož lze nahlédnout mikroskopem. Ačkoliv je takový pohled fascinující, odhaluje jen část skutečnosti. Bakterie, které nás ... Kniha: Ze života bakterií (Jiří Schindler). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Elektronická kniha Ze života bakterií na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Ze života bakterií od ostatních uživatelů. ... Ze života bakterií. Jiří Schindler. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. E-kniha PDF 80 Kč s DPH Ihned ke stažen í; Podlehněte fenoménu současné poezie, pořiďte si sbírku moderních ... Jiří Schindler - Ze života bakterií by upcexpress. 3:32 [Deleted video] Biela krvinka nahána baktériu by ŽIVELA (RawTwins) 0:29 Pitva kravského oka by ... Další velice zajímavé informace ze života bakterií a virů . 13 Květen, 2020 - 10:43-- ZEN. Mikrobioložka Soňa Peková poskytla velice poučný rozhovor - tentokrát Českému rozhlasu. Druhý rozhovor uvedla XTV s mikrobiologem Liborem Staňkem. Oba rozhovory přináší spoustu informací o tom jak funguje imunita, které bakterie ke ... Ze života bakterií 2008; Mikrobiologie 2014; Mikrobiologie pro studenty zdravotnických oborů 2009; Vlastně jsem měl v životě štěstí 2016; všech 7 knih autora. Podobné knihy. Viry pro 21. století 2011; Kniha Ze života bakterií je v Ze života bakterií; Ze života bakterií ... Ze stejné kategorie. Ako sa zbaviť plastov. 219 K ... Můžeme se tedy těšit na spoustu nových a zajímavých poznatků ze života bakterií, které jistě budou mít velmi pozitivní dopad i v klinické praxi. Mgr. Irena Pátková . Vystudovala Přírodovědeckou fakultu UK. V rámci doktorského studia se zabývá bakteriální komunikací. Kupte knihu Ze života bakterií od Ji...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Schindler
DIMENZE
4,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Ze života bakterií.pdf

POPIS

Bakterie, s nimiž člověk přichází do styku, tvoří mikrosvět, do něhož lze nahlédnout mikroskopem. Ačkoliv je takový pohled fascinující, odhaluje jen část skutečnosti. Bakterie, které nás obklopují, mají překvapivé životní projevy a koordinovaně je řídí, pracují pomocí trpasličích mechanických strojů poháněných chemickou energií, pohybují se za potravou a prchají od jedovatých látek, komunikují s ostatními, kooperují, pokud to potřebují, a jsou si antagonisty, pokud by jejich pozice byla ohrožena. Chovají se jinak, když jich je málo, a jinak, když jejich populace roste. Mají své loupeživé nepřátele z řad bakterií a škodí jim jejich vlastní viry. Umí vytvářet společenství se složitou strukturou a změněnými vlastnostmi. Lidskému tělu škodí, což je všeobecně známo, ale i prospívají – o tom se ví již méně. Antibiotikům se umějí bránit jako jednotlivci, ale i v populaci. Takový pohled na bakterie poskytuje připravovaná kniha, snažící se přístupnou formou oslovit vzdělané čtenáře se zájmem o biologii a infekční nemoci. Text je doplněn četnými obrázky, fotografiemi, schématy a nákresy.

Chcete si přečíst knihu?Ze života bakterií ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Schindler. Číst Ze života bakterií Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY