Feldenkraisova metoda-Systém funkční integrace

Feldenkraisova metoda-Systém funkční integrace - Yochanan Rywerant | Dcparkrx.org

... úrovni těla i psychiky. Pracuje se zlepšováním pohybového rozsahu a pohyblivosti, podporuje koordinaci pohybu a ... Feldenkraisovametoda.cz - Felenkraisova metoda ... ... Yochanan Rywerant v knize Feldenkraisova metoda seznamuje čtenáře s ojedinělým systémem funkční integrace, vycházejícím z rehabilitačních metod založených známým izraelským vědcem Moshe Feldenkraisem. Feldenkraisova metoda je založena na provádění neobvyklých, snadno proveditelných pohybů s cílem zbavit svaly jejich návyků a tak rozvíjet vědomí o vlastním těle za účelem podpory fyzické a duševní výkonnosti. ... Funkční integrace. První z nich se jmenuje funkční integrace a odehrává se výhradně během ... Feldenkra ... Feldenkrais | Linky a literatúra ... . ... Funkční integrace. První z nich se jmenuje funkční integrace a odehrává se výhradně během ... Feldenkraisova® metoda V únoru 2018 jsem dokončila čtyřleté studium Feldenkraisovy metody v programu Feldenkrais Training Program Vienna 7 akreditovaném EuroTAB (Feldenkrais® European Training and Accreditation Board) a IFF (International Feldenkrais® Federation)....

INFORMACE

AUTOR
Yochanan Rywerant
DIMENZE
11,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Feldenkraisova metoda-Systém funkční integrace.pdf

POPIS

Rywerant v knize Feldenkraisova metoda seznamuje čtenáře s ojedinělým systémem funkční integrace, vycházejícím z rehabilitačních metod založených známým izraelským vědcem Moshe Feldenkraisem. Je to velmi zajímavý systém cvičení zaměřených na vytváření nových vzorců pohyblivosti lidského těla, případně na návrat ke vzorcům pohybů, na které již tělo zapomnělo. Tento postup umožňuje zvýšit účinnost těla a v mnoha případech i zcela navrátit pohyblivost svalům a kloubům, které byly poškozeny.Systém funkční integrace je výkladem systému funkční integrace, který vymyslel izraelský vědec dr. Moshe Feldenkrais.Feldenkraisův systém je způsob manipulace s tělem pomocí přenášení specifických vjemů do centrální nervové soustavy pro zlepšení funkce motorického systému.

Chcete si přečíst knihu?Feldenkraisova metoda-Systém funkční integrace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yochanan Rywerant. Číst Feldenkraisova metoda-Systém funkční integrace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY