Obchodní angličtina: Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu

Obchodní angličtina: Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu - Milan Šudoma | Dcparkrx.org

... Info: Edika, 2012 (1., dotisk) - brož., 280 str ... Obchodní francouzština - Vše, co potřebujete pro rozvoj ... ... . Příl. Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu Úspěšná učebnice Obchodní francouzština vychází v novém, přepracovaném vydání. Je určena všem zájemcům o získání znalosti odborného jazyka používaného ve světě obchodu. Obchodní angličtina + MP3 - Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu. Kurz Obchodní francouzština je určen všem z ... Obchodní angličtina | Albatrosmedia.cz ... . Kurz Obchodní francouzština je určen všem zájemcům o získání znalostí odborného jazyka používaného ve světě obchodu. S jeho pomocí lze rozvinout kvalitu písemného projevu a rovněž schopnost vést obchodní jednání v daném jazyce. Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu Učebnice Obchodní ruština je určena všem zájemcům o získání znalosti odborného jazyka používaného ve světě obchodu. S její pomocí lze rozvinout kvalitu písemného projevu a rovněž schopnost vést obchodní jednání v daném jazyce....

INFORMACE

AUTOR
Milan Šudoma
DIMENZE
4,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Obchodní angličtina: Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu.pdf

POPIS

Učebnice Obchodní angličtina je určena všem zájemcům o získání znalostí odborného jazyka používaného ve světě obchodu. S její pomocí lze rozvinout kvalitu písemného projevu a rovněž schopnost vést obchodní jednání v anglickém jazyce.Každá kapitola obsahuje:výklad problematiky odbornou frazeologii modelové dopisy, dokumenty, články nebo telefonické rozhovory a situace z praxe cvičení poznámky ke gramatice a stylu jazyka používaného ve světě obchoduNahrávka na CD napomůže utvrzení slovní zásoby a procvičení výslovnosti.Na konci učebnice je zařazen klíč ke cvičením a anglicko-český a česko-anglický odborný slovník.V knize jsou zařazena témata potřebná v průběhu projednávání obchodního případu – seznámíte se s tím, jak se mají strukturovat obchodní dopisy, nabídky, žádosti, stížnosti, projdete problematiku dodacích podmínek, marketingu, účetnictví, procvičíte si zákonitosti obchodního jednání.

Chcete si přečíst knihu?Obchodní angličtina: Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Šudoma. Číst Obchodní angličtina: Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY