Novější angloamerická teologie

Novější angloamerická teologie - Petr Macek | Dcparkrx.org

...ologie ... Novější porovnaj ceny v 2 obchodoch od 8 ... Zachej.sk • kniha: Novější angloamerická teologie (Petr Macek) ... .48 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp NOVĚJŠÍ ANGLOAMERICKÁ TEOLOGIE (MACEK PETR) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Novější angloamerická teologie Přehled základních směrů s ukázkami Petr Macek Kalich 2008. Tato publikace je výsledkem badatelské činnosti v rámci výzkumného záměru MSM0021620802 - ״Hermeneutika křesťanské, zvláště české protestantské tra­ ... 171 Kč Novější angloamerická teologie - Macek ... Kniha: Novější angloamerická teologie - Petr Macek | Knihy ... ... ... 171 Kč Novější angloamerická teologie - Macek Petr Formát: Vázaná Zboží lze zakoupit pouze v E-SHOPU. Přehledová práce sledující hlavní ideové proudy, směry či programová hlediska, jež se v angloamerické teologické tvorbě prosadily nebo v ní nepřestaly hrát důležitou roli od zhruba sedmdesátých let minulého století. Novější angloamerická teologie. Petr Macek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 100 ... Přehledová práce sledující hlavní ideové proudy, směry či programová hlediska, jež se v angloamerické teologické tvorbě prosadily nebo v ní nepřestaly hrát důležitou roli od zhruba sedmdesátých let minulého století. Práce se pokouší jednotlivé směry, jejichž hranice ... Nová - informace k inzerátu... Novější angloamerická teologie. Praha: Kalich, 2008. „The Humanizing Inheritence: Some Thoughts on the Biblical View of Humanity Implied in the Divine of Creation - Election", in: Landgabe. Festschrift für Jan Heller, OKOYMENEH, Praha, 1995, str. 251-257. Novější angloamerická teologie. Petr Macek. Přehledová práce sledující hlavní ideové proudy, směry či programová hlediska, jež se v angloamerické teologické tvorbě prosadily nebo v ní nepřestaly hrát důležitou roli od zhruba sedmdesátých let minulého století. Práce se pokouší jednotlivé směry, jejichž hranice... Novější angloamerická teologie Petr Macek. 190 Kč ... Teologie je v tomto pojetí vědou, která kriticky reflektuje, promýšlí a domýšlí křesťanskou komunikaci evangelia. Teologie jako věda Petr Gallus, Petr Macek. Novější angloamerická teologie 85 Kč -15 %. Koupit. ... Sborník z ekumenické konference Teologie jako věda, kterou uspořádala na své domovské fakultě katedra systematické teologie Evangelické teologické fakulty Univerzity Karlovy v říjnu 2005. Těžiště sborníku tvoří tři hlavní příspěvky z této konference: Martin ... E-shop s teologickou literatúrou. Objavte diela sl...

INFORMACE

AUTOR
Petr Macek
DIMENZE
11,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Novější angloamerická teologie.pdf

POPIS

Přehledová práce sledující hlavní ideové proudy, směry či programová hlediska, jež se v angloamerické teologické tvorbě prosadily nebo v ní nepřestaly hrát důležitou roli od zhruba sedmdesátých let minulého století. Práce se pokouší jednotlivé směry, jejichž hranice se někdy překrývají, představit jak co do jejich ambicí, tak co do jejich společenského významu. Čtenáře seznamuje stručně s nejdůležitějšími mysliteli těchto seskupení a jejich stěžejními díly a do cílů jejich základního zaměření a s nimi spojeného způsobu teologické reflexe dává nahlédnout i ukázkami z reprezentativních děl.

Chcete si přečíst knihu?Novější angloamerická teologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Macek. Číst Novější angloamerická teologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY